2737
2734
عنوان

بچه ها با شوهری ک دست بزن داره باید چطور برخورد کرد خیلی افسرده شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1598 بازدید | 144 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا که طلاق نمیگیری ببرش رانشناسی روانپزشکی چیزی

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
من امتحان داشتم امروز با روحیه داغون رفتم یکسال زحمت کشیدم آخرش اینطوری رفتم سر جلسه 

یه بارزنگ بزن پلیس...ازش شکایت کن تاازین غلطانکنه من حالم ازین مردابهم میخوره دوسدارم خفشون کنم..اومدزدت چنگ بنداز توصورتش هرچیم لباس داره پاره کن.

2731
قوری دم دستش بود؟😂

اره... 😂😂😂تو آشپزخونه داشته چایی میریخته دیده داره زیادی حرف میزنه قوری رو کوبونده به اوپن شکسته بعدن کوبیده تو صورتش...دستشم سوخته بود....😂😂😂

2738
دستاشو ببوس رژ قرمزم بزن مادرش و خواهراش و خودشم هم غرق محبت کن پسر بزا براشون

هانننن؟ میگم چطوره پاهاشم تو تشت شیر بشوره و شیر رو هم با عشق سر بکشه 😨😐😐😐

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
خطرناكه شايد اين وسط يكيشون خداي نكرده اسيب جدي  ببينه

اونم آسیب جدی دید... 😂😂😂

گفته بودن احتمالا دیگه نتونه فکشُ تکون بده و برا همین نتونه درست حرف بزنه....

ولی امثال اونا سگ جونن خوب شد

2706