2737
2739
عنوان

میشه بدون عشق زندگی کرد؟

2254 بازدید | 41 پست

من  هیچ علاقه ای دگ به همسرم ندارم بخاطر دخترم کنارش تحمل میکنم فقط بخاطر دخترم زندگی میکنم..راسش همسرم خانوادشو بیشتر از من دوس داره..یک شب درمیون‌ یا خانوادش میان خونه ما یا منو میبره اونجا به زور..خیلی جنگیدم فایده نداشت نتیجه نگرفتم حتی مشاوره هم رفتیم..همسرم عشقش خونوادشه منم خودم دگ زدم به بیخیالی..به نطرتون تا کی میتونم با این زندگی سرد دووم بیارم؟میدونم دخترمم میره سمت اونا اخرش..احساس میکنم اونم دوسم نداره..😣خسته شدم دگ

به یاد پارسال دوران بارداریم💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عنوان تاپیکت ربطی ب حرفایی ک زدی نداشت

میخواستم بگم من بدون عشق نمیتونم زندگی کنم؛ راجب حرفایی هم ک زدی نظری ندارم ایشالا ک بتونی مشکلتو حل کنی

🌏ز همه دست کشیدم که تو باشی همه ام💜
2738

هووف خدا خودش کمکمون کنه

منم دیگه بددن عشق دارم زندگی میکنم بدون کوچکترین علاقه ایی اگر چیزی هم هست فقط دلسوزی مسخره ی من به اونه..

منم بخاطر پسرم تحمل میکنم همسر منم عشقش به قهوه خونه و رفیقا و قلیون و قمار و .....

تمام وقتش صرف این اموره و منو پسرم فقط داریم پاسوزش میشیمم

از همه بدتر اینه که این مدل مردا خیلی هم حق ب جانبن و طرفشون رو همیشه مقصر و حقیر جلوه میدن هوووف

نه اصلا..شوهرم به اونا بیشتر بها میده..دوشبه پشت سرهم داره دعوتشون میکنه منم حالم خوب نیس 

بها بده . چیه مگه خانوادشن.

تو حالت بده برو تو اتاق هرکی گفت بگو حالم خیلییی بده شرمنده . تموم شد رفت

چون خیلی جنگیدی اینجوریه کنار بیا باهاش شما خودت عاشق خانوادت نیستی؟

بالاخره اونم کم کم 20 سال باخانوادش زندگی کرده شما بیشتر محبت کن بده خانوادش رو نگو حتی خودت هرشب بگو بریم خونه خانوادت به خدا باور نمیکنی اوایل شوهرم نگاه به من نمیکرد خدارو گواه میگیرم برداشت بهم گفت سگ خانوادم به تو شرف داره اگ تو رو به مرگ باشی بابام یه تاره موش کم بشه اول میرم سمت بابام وهفته اول ازدواجمون بود ما شبا خونه باباش میخابیدیم ک چی باباش عادت داره ک شوهرم کنارش باشه حالا هفته ای یه بارم خونه باباش نمیره تازه بزور میبرمش شامو نهار نمیمونه 

(از محبت خار ها گل میشود)

فقط صبر کن و محبت کن فکرای خوب کن 

مثلا همش بگو مردی ک میتونه خانوادش رو اینقد بخاد ببین زنو بچش چقد براش با ارزشن و...

و واقع بین باش هرکسی جایگاه خودش رو داره اون نمیتونه با باباش بخوابه اما با تو مبتونه بخابه این یعنی خانوادش رو درجایگاه خانوادگی و شما رو در جایگاه همسری میخاد فقط چون میبینه حساش شدی بهش پروبال میده اگر ببینه ازینکه خانوادش رو دوست داره ناراضی نیستی حل میشه

نه اصلا..شوهرم به اونا بیشتر بها میده..دوشبه پشت سرهم داره دعوتشون میکنه منم حالم خوب نیس 

خب حالت خوب نیس به خانوادش بگو 

یا دوست نداری بیان به شوهرت بگو من حالم بده دکترم استراحت داده میرم خونه مامانت استراحت کنم بزار پرستاریتو بکنن تا قدرتو بدونن هم شوهرت میفهمه ک تو باخانوادش مشکل نداری هم مهمونداری نمیکنی😜

2706