2752
2734

خدا بهت ی دختر میده.خالم داره 😆

ببین چه قشنگ تعبیر کردم😎

ممد خیلی قشنگه...ممد مست و ملنگه...ممد بچه مازرون....ممد خیلی مهربوون....ممد شلوارپلنگی...ممد خیلی رو نروی.....ممد هیکل دومتری...ممد بنزتو عشقه...ننه ی کچلتو عشقه...فقط خودمونو عشقه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

خوابت برعکسه بچت پسره

الکسیس سانچزه  بازیکن فوتباله   کاربیمو شوهرم ساخته اسم بازیکن محبوبشو بخوره تو سرش گذاشت نام کاربیم بنده خدا گفت بعداً خودت عوض کن حالا عوض نمیشه    حالا همه با هم یک صدا بگین الکسیس سانچز الکسیس سانچز هوراااا 
خوابت برعکسه بچت پسره

ولی ی بار قبل این که بدونم باردارم خواب دیدم پسر دارم یبار هم مامانم گفت خوابم دیدم دستبند بستم تو دستت

پسرم جونمی،دنیامی، همه کسی  

ایشالا اونی که دلت میخواد بشه با سلامتی کامل 

الکسیس سانچزه  بازیکن فوتباله   کاربیمو شوهرم ساخته اسم بازیکن محبوبشو بخوره تو سرش گذاشت نام کاربیم بنده خدا گفت بعداً خودت عوض کن حالا عوض نمیشه    حالا همه با هم یک صدا بگین الکسیس سانچز الکسیس سانچز هوراااا 
ولی همه مگن پسره ان تی هم رفتم گفت زوده

منم همينجوري گفتم 

اخه مامان من وقتي خواهرمو باردار بود خواب مشابه خواب شمارو ديده بود 

همه ميگفتن پسره بچه اما دختر شد 

منم رو اون حساب گفتم

ایشالله ممنون که اومدی 

عزیزمی خواهر گلم من تازه واردم راه گم کرده بودم خخح

2706