2733
2734
عنوان

مشورت میخوام واسه پس انداز لطفا

494 بازدید | 49 پست

من 2/5 ساله کار میکنم تا الان درگیر خرد جهزیه و...هزار تا مشکل دیگه بودم

تازه عروسی کردم

ساعت کاریمم تا 5 عصر هست

میخوام حالا که دارم انقد کار میکنم حداقل واسه خودم پس انداز کنم

حدود 1300 حقوقمه

400 قسط دارم 150 میدم به خواهرم

حالا به نظرتون بقیشو بریزم تو یه حساب جدا یا الان وام بگیرم سپرده کنم قسطاشو بدم

یا هر ماه مثلا یه تکه کوچیک طلا بخرم...

کدومش بهتره؟

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!

چندماه جمع کن پس انداز یک قطعه طلا بخر مثلا سکه بعد رو به شوهرت هم ندهی چون تازه عروسی برای پولت نقشه بکشه

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتمااگر خالص شوی با او صدایت میکند حتمااگر بیهوده رنجیدی از این دنیای بی رحمیبه درگاهش قناعت کن, عنایت میکند حتمادلت درمانده میمیرد, اگر غافل شوی از اوبه هر وقتی صدایش کن حمایت میکند حتماخطا گر میروی گاهی, به خلوت توبه کن با اوگناهت ساده میبخشد, رهایت میکند حتمابه لطفش شک نکن گاهی, اگر دنیا حقیرت کردتو رسم بندگی آموز, حمایت میکند حتمااگر غمگین اگر شادی, خدایی را پرستش کنکه هر دم بهترینها را, عطایت میکند حتما

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام . خسته نباشی دوستم . من  الان دوساله  ی حساب جداباز کردم مقداری ک میخوامو برمیدارم باقیشو میریزم اون تو. ی مقداری جمع شده حالا میخوام برم سپرده بزارم یکساله .تاببینم چی میشه 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2731
هرماه سکه بخر

سکه که نمیشه عزیزم کلا حدود 800 واسم میمونه

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!

طلا که اصلا ...اگه خواستی سکه بخر که من پیشنهاد نمی کنم ..چون باز هم پول نقد نیست باید بری بازارو ببینی بعد نقدش کنی بعد خرجش کنی ولی بهتر از خرج کردنه سکه خریدن.

پیشنهاد می کنم دو تا کارت بگیری یکی برای پس انداز یکی برای خرج تا اخر ماه..پولی که می ریزی تو کارت پس اندازت به هیچ عنوان نباید دست بزنی ..تا پنج میلیون شد برو بانک  حساب یکساله باز کن .

آنکه در طرز غزل نکته به حافظ آموخت /یار شیرین سخن نادره گفتار من است 
2738

به نظر من برو ی حساب باز کن و براش کارت نگیر فقط دفترچه بگیر پولاتو بریز توش خودتو درگیر وام و قسط و طلا هم نکن منم اینجوری پس انداز میکنم 10 میلیون طلا خریدم اون موقع که طلا 116 هزار تومن بود الانم که طلا 170 هزار تومنه میخوام بفروشم بازم ضرر میکنم طلا کلا ضرره

چندماه جمع کن پس انداز یک قطعه طلا بخر مثلا سکه بعد رو به شوهرت هم ندهی چون تازه عروسی برای پولت نقش ...

اره

اخه 1/5 ساله عقدم هرچی خرج کردم اصلا هیچ جایی معلوم نیست و ارزش نداره 

سلام . خسته نباشی دوستم . من  الان دوساله  ی حساب جداباز کردم مقداری ک میخوامو برمیدارم با ...

اره حداقل سودش خوب میشه

من انشاالله از همین برج باید نقششو بکشم

وای شما چه اقتصادی هستین من ده ساله کار می کنم با سه تومن حقوق هیچی پس انداز ندارم روز اول که حقوقم میگیرم نابودش میکنم . فقط در ماه همون یه روز رو پول دارم بیست و نه روز بعد رو بیپولم. خیلی دیونه ام

2706