2733
2739

کدوم بهتره > من دیجیتون و فیلیمو نصب کردم بیشتر برا کارتوناش که پسرم میبینه ولی اکثر فیماش اشتراک باید داشته باشی . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کدومشو گرفتید ؟ تنوع فیلماش خوبه ؟ 

فیلیمو رو گرفتم تازه رو گوشیمم نصبه 

اره من شهرزادو معمولا از رو فیلیمو میبینم برا بچه ها هم ک کارتوناش خیلی زیاده ارزش داره عزیزم 

ی نرم افزار دیگه هسا آیو مال سامسونگه بنظرم فیلیمو خیلی بهتره تنوعش 

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود

روبیکا نصب کن اینترنت ایرانسل و همراه اولش رایگانه فیلما و کارتوناشم خیلی جذابه

دستاش انقد قدرت داره که هر ترسی، هر تکه‌ی شکسته‌ای از من رو محکم نگهداره. این مرد به من احساس کامل بودن نمیده، باعث کامل شدن منه💙
2738
کدومشو گرفتید ؟ تنوع فیلماش خوبه ؟ 

سلام من فیلم نت گرفتم روزی 450 تومن از شار  ژ کم میکنه به نظرم خوبه تنوعش من که روزی یکی دوتا فیلم سینمایی میبینم کارتوناشم خوبه

سفارش مقاله های دانشجویی و ترجمه متون انگلیسی پذیرفته می شود.اگه خواستین درخواست دوستی بدین.😍😍😍
بتونم راهنمایی میکنم

عزيزم من نتم پارس انلاينه وخيليييي حجم داريم

نميخوام مثلا براي يه ماه تاز١٤،١٥تومن باز پول بدم،حجمم هم نره!!!

حجم زياد دارم

ميتونم از طريق نت گوشيم اقدام كنم مثلا هرروزي بخوام ٧٥٠بدم؟؟برام اينترنت نميندازه بازم؟؟؟همراه اولم

يعني الان داده گوشيمو فعال كنم اشتراك بخرم ديگه برام نت نميفته؟؟؟؟

عزيزم من نتم پارس انلاينه وخيليييي حجم داريم نميخوام مثلا براي يه ماه تاز١٤،١٥تومن باز پول بدم،حجمم ...

فیلیمو هیچ نتیاز ایرانسل و همراه کم کم نمیکنه عزیزم ولی باید بسته نت فعال داشته باشی ولی نت وایفای خونه هر چی باشه نتت میره

عزيزم من نتم پارس انلاينه وخيليييي حجم داريم نميخوام مثلا براي يه ماه تاز١٤،١٥تومن باز پول بدم،حجمم ...

داده گوشیتو فعال کن ولی قبلش حتما بسته نت بخر اگه بدون بسته از نتت برای دیدن فیلم استفاده کنی نتت میره

پسرتون چندوقتشه؟؟؟ ميدونيد ك بيشتر ازدوساعت اجازه ي ديدن كارتون سيد ي تلويزيون ندارن

دوسال و سه ماهشه . آره کنترل شده میبینه . فقط وقتی دستم بنده و غذا میپزم یا کار ضروری دارم .

داده گوشیتو فعال کن ولی قبلش حتما بسته نت بخر اگه بدون بسته از نتت برای دیدن فیلم استفاده کنی نتت می ...

اي بابا خب ١٥٠٠تومنم يه بسته بخرم براي يه روز؟؟!!!!بعد نتم نره؟؟!!!خب بستهه همينجور بمونه رو دستم؟؟!!

گيج شدم

2706