2733
2734
چی میگی توام واسه خودت بگو چطور عوضش کنم

نفس عمیق بکش 

برو قسمت نی نی سایت من

بزن اطلاعات کاربری 

اونجا میتونی عوضش کنی؟

یکمی نگاه کن به پوست لطیفم 💕 به چشای درشتم موهای نحیفم 💕 یکمی لمسم کن 💕 یکمی درکم کن 💕 من قویم بهم نگو ظعیفم💕 یکمی حسم کن💕 یه کوچولوبوسم کن💋 دخترم ناز دارم💕 یکمی لوسم کن💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لوووول😂😂😂

😆😆😆

یکمی نگاه کن به پوست لطیفم 💕 به چشای درشتم موهای نحیفم 💕 یکمی لمسم کن 💕 یکمی درکم کن 💕 من قویم بهم نگو ظعیفم💕 یکمی حسم کن💕 یه کوچولوبوسم کن💋 دخترم ناز دارم💕 یکمی لوسم کن💕

ماساژ صورت با روغن خشخاش. گذاشتن خیار روی صورت. کلا بافت صورت و چربی اش از نوع سرد هست برای همین با ی کوچولو گرما تحلیل میره. باید از روغنای طبع سرد که خیلی هم کمیابن استفاده کنی روغن بذر خیار هم خوبه ولی خیلی کم گیر میاد.

خوردن خیار و خرما هم باعث چاقی صورت میشه. گرمای زیاد هم صورتت رو لاغر میکنه

هر روز واسه مادرای منتظر دعا میکنم. مثل نمازی که نمیذارم قضا بشه. خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن. خدایا فقط از خودت میخوام نه هیچ کس دیگه
2728
عزیزم یه سرچ بزن متوجه میشی کیه منم بچه ها کنجکاو کردن رفتم سرچ کردم اسم کاربریتو🙈

نفرین عامون بر تو باد😆

کوووفت😂😂😂 نمیدونم والا اصن با ی کاربری دیگه بیا

بابا بخدا نمیدونم من اصلا وارد نیستم شوهرم واسم ساخته 

الکسیس سانچزه  بازیکن فوتباله   کاربیمو شوهرم ساخته اسم بازیکن محبوبشو بخوره تو سرش گذاشت نام کاربیم بنده خدا گفت بعداً خودت عوض کن حالا عوض نمیشه    حالا همه با هم یک صدا بگین الکسیس سانچز الکسیس سانچز هوراااا 
2740

ببین برو قسمت نی نی سایت من

بزن اطلاعات کاربری

اونجا فک کنم بشه عوض کرد

عزیزم الکسیس تگزاس اسم یه خانوم بازیگر پورنو هست متاسفانه همه ایرانیا هم میشناسنش خودتو ناراحت نکن ...

چی میگی بزا امشب بیاد خونه بهم گفته اسم بازیکن فوتباله 

الکسیس سانچزه  بازیکن فوتباله   کاربیمو شوهرم ساخته اسم بازیکن محبوبشو بخوره تو سرش گذاشت نام کاربیم بنده خدا گفت بعداً خودت عوض کن حالا عوض نمیشه    حالا همه با هم یک صدا بگین الکسیس سانچز الکسیس سانچز هوراااا 
نفرین عامون بر تو باد😆

😁🙈🙈🙈🙊

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
ی خانوم خیلی پاکدامن که شغل شریفی داره 😆

😂😂😂😂😂

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
چی میگی بزا امشب بیاد خونه بهم گفته اسم بازیکن فوتباله 

اشکالی نداره اصلا دعواشم نکن مشکل یه نفر دونفر نیس که مشکل جامعه هست متاسفانه

البته شایدم واقعا منظورش بازیکنه بوده به هرحال چیز مهمی نیس خودتو ناراحت نکن

😙یک بوسه زِ تو خواستم و شش دادی😚😚شاگرد که بودی که چنین استادی؟😚😙😚😙😚
😁🙈🙈🙈🙊

چیا دیدی حالا؟؟؟😆

عب ندراه اصلن

حداقلش اینه ک متوجه شدین همسرتون قبلا از اون فیلما میدیده یا هم میبینه و یا هم خواهد دید😑😑😑😑