2737
2734
چیش ضایعه ست😮

چقد چقدر تو مثبتی عزززززیززززززم🤗

یکمی نگاه کن به پوست لطیفم 💕 به چشای درشتم موهای نحیفم 💕 یکمی لمسم کن 💕 یکمی درکم کن 💕 من قویم بهم نگو ظعیفم💕 یکمی حسم کن💕 یه کوچولوبوسم کن💋 دخترم ناز دارم💕 یکمی لوسم کن💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بانو الکسیس تگزاس😑😑😑

عمو جانی سینز😑😑😑

یکمی نگاه کن به پوست لطیفم 💕 به چشای درشتم موهای نحیفم 💕 یکمی لمسم کن 💕 یکمی درکم کن 💕 من قویم بهم نگو ظعیفم💕 یکمی حسم کن💕 یه کوچولوبوسم کن💋 دخترم ناز دارم💕 یکمی لوسم کن💕

منم میخوام ازچیزای بگم ک راحت توخونه پیدامیشه خیار هم بخور هم ماسکشو استفاده کن ک آبرسان پوستم هس ...سیب زمینی آبپز بخور ....ماسک نشاسته بذاصورتت ک خواهرشوهرای منکه دوقلوان خودشون لاغرن ولی صورتشون تپل ولی بعدا فهمیدم ک ازمعجزه ماسک نشاسته س ک هفته ای دوباراستفاده میکنن ....آبم زیادبخور ...ماست وجوانه گندم ک هم بخور همم ماسکشو استفاده کن ....جودوسرم حتما خانوما توغذاهاتون استفاده کنین پودرکنین قشنگ بریزین توخورشتتاتون ک خورشتاتونم خوب جامیفته باش واس پوست ومو خیلی خوبه

بعدازازدواج؛هیچ‌سرکشی‌عاقل‌نمیشه، هیچ‌معتادی‌ترک‌نمیکنه،هیچ‌افسرده‌ای به‌وجدنمیاد...لطفامردم‌رو‌اسیرمریضاتون نکنید.
2728
آب سیب زمینی یا خود سیب زمینی رو رنده کن همیشه بعد از حمام که روزنه های پوستت بازه بزار رو پوست صورت ...

بستگی به پوست داره بعضی صورت لاغرا هم خوشگلن من پوستم داغون با کوچکترین استرس هم لاغر میشه هم زشت وکدر

آقا نیستم لطفا توهین نکنید با تچکر
2738
این کیه دیگه 

ی خانوم خیلی پاکدامن که شغل شریفی داره 😆

ممد خیلی قشنگه...ممد مست و ملنگه...ممد بچه مازرون....ممد خیلی مهربوون....ممد شلوارپلنگی...ممد خیلی رو نروی.....ممد هیکل دومتری...ممد بنزتو عشقه...ننه ی کچلتو عشقه...فقط خودمونو عشقه  
عمو جانی سینز😑😑😑

چی میگی توام واسه خودت بگو چطور عوضش کنم

الکسیس سانچزه  بازیکن فوتباله   کاربیمو شوهرم ساخته اسم بازیکن محبوبشو بخوره تو سرش گذاشت نام کاربیم بنده خدا گفت بعداً خودت عوض کن حالا عوض نمیشه    حالا همه با هم یک صدا بگین الکسیس سانچز الکسیس سانچز هوراااا 

کوووفت😂😂😂

نمیدونم والا اصن با ی کاربری دیگه بیا

عزیزم الکسیس تگزاس اسم یه خانوم بازیگر پورنو هست متاسفانه همه ایرانیا هم میشناسنش

خودتو ناراحت نکن فقط کاربریتو حذف کن یه کاربری دیگه درست کن واسه خودت البته اگه خودت مایل باشی

😙یک بوسه زِ تو خواستم و شش دادی😚😚شاگرد که بودی که چنین استادی؟😚😙😚😙😚

عزیزم یه سرچ بزن متوجه میشی کیه منم بچه ها کنجکاو کردن رفتم سرچ کردم اسم کاربریتو🙈

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
2706