2737
2739

سلام خانوما من هفته28بارداریم از دیروز تا حالا سرپام یا خوابیدم زیر دلم تیر میکشه رو به پایین. سر بارداری اولم یادم نمیاد اینطور بودم یا نه به نظرتون طبیعیه؟ 

👈زمان زیادی گذشت که... فهمیدم بى تفاوتى بزرگ ترین انتقامه... دلخوری و ناراحتى از میزان اهمیته...! هرکی زبونش نرمه دلش گرم نیست... هرکی اخلاقش تنده، جنسش سخت نیست... و جنگ کردن با خیلیا اشتباهه محضه!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پهلو درد از چیه بچه ها؟  من احساس میکنم پهلوم درد میکنه  شدید نیست ولی یکجوریه. یک ماه پیش ازمایش کشت ادرار دادم  خوب بود و عفونت نداشتم. 

خدایا  بابت هدیه قشنگت بی نهایت شکرر.. مامان امیرعلی ام ❤️
2728
یعنی با استراحت بهتر نمیشه؟اگر یکسره درد داری یا دردها با فاصله های منظم تکرار میشه و با استراحت بهت ...

نه یکم راه میرم تیر میکشه رو به پایین. همیشگی نیست

👈زمان زیادی گذشت که... فهمیدم بى تفاوتى بزرگ ترین انتقامه... دلخوری و ناراحتى از میزان اهمیته...! هرکی زبونش نرمه دلش گرم نیست... هرکی اخلاقش تنده، جنسش سخت نیست... و جنگ کردن با خیلیا اشتباهه محضه!
2738

منم اینطور بودم باردار بودم مبارکه  

عزیزم اگ از اول اینطوری نبوده و یکی دو روزه اینجوری شده شاید طبیعی نباشه. ب دکترت بزنگ. من از اول همیشه  درد میکرد 

عشق مامان بی صبرانه منتظرم بیای و ارام جانم بشی نفس مامان.برای پسرم و خودم دعا کنید.
عزیزم اگ از اول اینطوری نبوده و یکی دو روزه اینجوری شده شاید طبیعی نباشه. ب دکترت بزنگ. من از اول هم ...

نه از دیروز اینطور شدم فردا وقت سونو دارم

2706