2733
2734
عنوان

ویروس - استفراغ

256 بازدید | 17 پست

پسرم تو این یک ماه سه بار مریض شده به خاطر همین ویروسی که اومده استفراغ و اسهال خیلی ناراحتم پسرم خودش یه کمی لاغره اینجوری هم هی ضعیفتر میشه نمیدونم چیکار کنم 😵 

من مرگ را زیسته ام ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم دو هفته پیش این ویروس رو گرفتم و حتی یک قطره آبم هم نمیشد بخورم.. خیلیییی حالم بد بود.  متاسفانه قرص ضد تهوع و اسهال هم نداشتم.  هیچ قرص و دارویی نخوردم.  فقط یه مقدار کشک خوردم بعد از سه روز خوب شدم

2731

پسر منم اسهال گرفت چندروز بردم دکتر گفت تو فصل بهار شایعست 

ازس نمونه هم گرفتن هیچ ویروس و مشکل و خدایی نکرده وبا و این چیزا نبود 

بهش حتما o.r.s بده 

آب فراووون 

«بردگی»یعنی‌اینکه:یک‌ شخص دیگر‌ تصمیم بگیرد،تو چقدر و‌ چه اندازه آزاد باشی...برتراند راسل
نمیخوره ors خیلی عصبی شدم الان باز مریض شده بدنش هم ضعیفه 

الهیییی 

ایشالله حالش بهتر که شد 

بهش شربت یورو ویتال بده 

هم وزن میگیره هم سیستم ایمنی و دفاعی بدنش قوی میشه 

هم برای رشد ذهنی بچه ها عالیه

«بردگی»یعنی‌اینکه:یک‌ شخص دیگر‌ تصمیم بگیرد،تو چقدر و‌ چه اندازه آزاد باشی...برتراند راسل
بچه ها دختر منم از دیروز اسهال شده دیشبم یهو بالا اورد    

حتما یه دکتر ببر نمونه بده 

بعضی اوقات روده ها میکروبی میشه و یا انگلی میشه باید حتما دارو مصرف بشه

حتما یه دکتر ببر نمونه بده  بعضی اوقات روده ها میکروبی میشه و یا انگلی میشه باید حتما دارو مصر ...

دکتر فقط میگه ویروسه بهاره اکثر بچه ها رو توی شهر ما این ویروس گرفته اما پسر من بار سومشه دیگه 

من مرگ را زیسته ام ...
2706