2733
2739
عنوان

درمان افسردگی و اظطراب با...

2666 بازدید | 23 پست

من شنیدم که با حجامت میشه خیلی ازبیماری عا از جمله افسردگی و اسارس رو ازبین برد سرچ هم کردم و ازنظر انجمن و گروهی ازپزشکان خارجی این تئوری درست بود حالا میخوام بپرسم کسی بوده تاحالا حجامت کرده باشه ؟؟/راضی بودید؟؟؟درد داشت؟؟ضعف نکردید؟؟؟چه حسی بعد از حجامت داشتید؟؟؟

🌸🌷الّلهُمَ صَلِ عَلَی مُحَمَّد وَ الِ  مُحَمَّد 😍💑

درمان افسردگی واضطراب با طلاق دادن شوهر و بالاخص مادرشوهر ودختراش

بعدازازدواج؛هیچ‌سرکشی‌عاقل‌نمیشه، هیچ‌معتادی‌ترک‌نمیکنه،هیچ‌افسرده‌ای به‌وجدنمیاد...لطفامردم‌رو‌اسیرمریضاتون نکنید.

من حجامت نکردم ولی هرجایی هم حجامت نکن بهداشتی باشه دکتر بالا سر باشه تیغهای ریز مخصوص داشته باشن جاش رو پوستت نمونه 

من شنیدم طب اسلامی براش یه سری دارو ودمنوش داره میگن بوییدن گلاب هم خیلی خوبه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درمان افسردگی واضطراب با طلاق دادن شوهر و بالاخص مادرشوهر ودختراش

مجردم خب راه دیگه ایی نبود؟؟؟😄😄😄😄

2728

من ۲۵ سالمه پارسال حجامت کردم بسیار آدم جون عزیزی هستم اما بخاطر تخمدان پلی کیستیک راضی شدم رفتم به اندازه ی آمپول زدن هم درد نداشتم و امسال هم میخوام برم اما قبل غذای مقوی کم حجم بخور شربت عسل بخور و حمام برو و حتما پیش ی ادم کار بلد و تیز برو 

ب ای منو اینقد تیز زد در حد دو صلوات فرستادن که اصلا نفهمیدم 

از پیج chichak28 دیدن کنید پشیمون نمیشید 
من حجامت نکردم ولی هرجایی هم حجامت نکن بهداشتی باشه دکتر بالا سر باشه تیغهای ریز مخصوص داشته باشن جا ...

ممنون از راهنماییت اره حتما مسائل بهداشتی باید رعایت شه من ارایشگاهم برم قیچیمو باخودم میبرم🙂🙂🙂

2738
مجردم خب راه دیگه ایی نبود؟؟؟😄😄😄😄

واببخشید پس تاپیکو عوضی اومدم فک کردم تاپیک متاهلیه

بعدازازدواج؛هیچ‌سرکشی‌عاقل‌نمیشه، هیچ‌معتادی‌ترک‌نمیکنه،هیچ‌افسرده‌ای به‌وجدنمیاد...لطفامردم‌رو‌اسیرمریضاتون نکنید.
من ۲۵ سالمه پارسال حجامت کردم بسیار آدم جون عزیزی هستم اما بخاطر تخمدان پلی کیستیک راضی شدم رفتم به ...

درمان شدید؟؟؟بعدش چه حسی داشتی سرحال شدی؟؟؟

برای افسردگی غذاهای گرم بخور گل گاو زبان دم کن  و آزمایش بده شاید ویتامین دی ۳ کم شده که باعث ...

استرس مشکلمه استرس خارج از حد معمول

خوش اومدی ب هر حال🙂🙂

خب اگ حجامتم کنی چه فایده بعدازدواج استرس و اضطرابت چن برابرمیشه ازماگفتن بود

درمان شدید؟؟؟بعدش چه حسی داشتی سرحال شدی؟؟؟

بله تا ی مدت پوست صورتم شفاف شده بود و پریودی هام تا ی مدت منظم بود  اما ی بدی داشت بهم ساخت ی کم تپل شدم من همیشه وزنم تو ۵۵ بود تو ۶ماه شدم ۶۳ اگه وزنت خوبه مواظب باش 

از پیج chichak28 دیدن کنید پشیمون نمیشید 
2706