2733
2739
عنوان

بچه های بازیه اطلاعات عمومی بیایین اینجا.

| مشاهده متن کامل بحث + 7798 بازدید | 543 پست

کی الان جیش داره و داره می ترکه 

خودم دارم پر پر میشم 

خدایا دلیل این همه خوشبختی که بهم دادی نمیدونم ... میدونی که لحظه ای از یادت غافل نیستم.خیلی دوست دارم و ممنونت هستم که تا این لحظه هرچی ازت خواستم بی دریغ و به سرعت بهم دادی .این دل شاد و خوشبختی رو هیچ وقت ازم نگیر و به همه دوستانم هم عطا بفرما😍😍😍الهی امین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدابیامرز خاص 😲😲😲😲

مرد؟

فاتحه (مثل پنجعلی بخون)

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
2731
چرا قفل میکنه؟؟؟ من دگ نمیام😕

من نکردم. 

اون یکی دیگه بود. 

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
2740
منم دارم ، منم دارم بی محلی کن بهش خودش میذاره میده😂😂😂

نه باید با خلوص نیت و تند تند چشمات رو ببندی و بگی جیش برو بالا جیش برو بالا

خدایا دلیل این همه خوشبختی که بهم دادی نمیدونم ... میدونی که لحظه ای از یادت غافل نیستم.خیلی دوست دارم و ممنونت هستم که تا این لحظه هرچی ازت خواستم بی دریغ و به سرعت بهم دادی .این دل شاد و خوشبختی رو هیچ وقت ازم نگیر و به همه دوستانم هم عطا بفرما😍😍😍الهی امین
آمار عمه تو داری ها. 

اومد تو ذهنم😁

وقتی یارو از اسپری خودش استفاده میکنه》پیس پیس......ولی وقتی اسپری من میفته دستش 》پیس پییییییس پییییییییسسسس زااااارت زوووورت
جالب بود که چرا قفل کرد😬😬😬😬😬

هی گفتیم نکن. هی گفت به بیراهه میره. نعوذ بالله انگار چی میگفتیم. :))