2752
2734
عنوان

به حق چیزای ندیده بیاید شاخ در بیارید👿👿👿👿😨😨😨😨

| مشاهده متن کامل بحث + 4159 بازدید | 156 پست
خب الان چه کنیم استارتر جان؟؟ این چه تاپیکیه  چه کمکی میشه کرد؟ چه نتیجه علمی و آموزشی داره؟

مگه شما از همه تاپیکا نتیجه علمی میگیری؟😑

نتیجه اش این بود شوهراتونو با کس دیگه مقایسه نکنید.

این تاپیک صرفا جهت شاخ در اوردن بود.و برا من بسیار عجیب بود برا اولین بار تو عمرم این مدلیشو دیدم

.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من یه بار رفتم طب سنتی برای خشکی پوست نگاهم کرد مشکلاتمو گفت بعد گفت یبوست داری منم گفتم نه گفت روزی ...

بله باید ب تعداد وعده های غذایی در هر روز دفع داشت

یبوست ام الامراضه

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
دمت گرم اذیت نمیشی منظورم مشکلات پوستی مثل خشکی پوست یا ترک پا نداری؟

نه تازه پوستم خیلی چربه از وقتی یادم میاد اینحوری بودم 🤔🤔🤔🤔

چه کسی حال مرا غیر (خدا) خوب کند...                            

بعید نیست پیش بیاد

ملت از بس تحت فشارن همه قاطی کردن و کارهای عجیب و غریب میکنن

گفتنش هم اینجا اعصاب میخواد از بس که میان میگن دروغ میگین،غیر ممکنه و ...

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.
مگه شما از همه تاپیکا نتیجه علمی میگیری؟😑 نتیجه اش این بود شوهراتونو با کس دیگه مقایسه نکنید. این ...

نه اینجا که همه تاپیکها مزخرفه و چیپه جز بارداری و زایمان درست میفرمایید اما نه در حد مدفوع همسایه 

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.
عزیزم من کاربر قدیمی هستم میشناسن منو اینجا یعنی ارزو رو به گور بردم یکی تاپیک بزنه نگن سرکاریه

قرار نیست هر کی کاربر قدیمی دگه خدا و بی گناه باشه اینجا هم شده جوری که هر کار بر قدیمی طلاست

قرار نیست هر کی کاربر قدیمی دگه خدا و بی گناه باشه اینجا هم شده جوری که هر کار بر قدیمی طلاست

بیخیال دوستم

پریسا از بهترینای سایته

خانوممممممه

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
خود گوجه سبز یبوست میاره.با شیر بخور بشوره ببره😄😄نه شوخی کردم اینو ولی جدی برو دکتر .از لحاظ ر ...

شايد هزارتا دكتر مختلف رفتم آزمايشام طبيعيه 

كلنوسكوپي هم كردم اما نرمال بود 

نیلا دختر ناز من
2706