2737
2739
عنوان

شوهرم با دختر 5 ساله ام بد رفتاری میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 2579 بازدید | 24 پست

قربون دختر بچه هاي معصوم برم من😔😔😔

آخه ٥ساله چي ميدونه كه بخوايي دعواش كني

خالق من! مرا وسیله ای در دستانت قرار بده تا حامل عشق و شادمانی برای دیگران باشم و هرگاه به آنها خدمتی کردم فراموش نکنم که این دستان توست که به یاریشان شتافته …

بچه های الان هم خداییش خیلی خیلی شلوغ شدن واصلا حرف گوش نمیدن وزمین وزمان رو بهم میزنن بیش از حد فعالن.ولی خب بازم نباید تو جمع سرشوت داد زد.چون بچه های الان هر چند خیلی کم سن وسال خیلی میفهنن وبه قولی شخصیت دارن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بشين باهاش صحبت كن

البته جلوي بچه نه

بهش بگو بجاي اينكه بگه بشين يا نكن يا خفه شو بهش بگه بيا فلان كارو بكن

مثلا بيا كتاب بخونيم

يا بيا صحبت كنيم

يه كار جايگزين بجاي اون كار اشتباهش بگه نه اينكه فقط بگه نكن بايد بگين چيكار بكن

به همسرت بگو به بچمون پيش ديگران توهين ميكني شخصيت اون و مارو پايين مياري و بعدا ديگران هم به خودشون اجازه ميدن بچمونو دعوا كنن يا توهين كنن بهش

بگو اگرم خيلي اذيت ميكنه و بايد دعوا بشه دستشو بگيرخ ببره تو اتاق دعواش كنه نه جلوي ديگران

هيچجاي قرآن نگفته سگ نجسه،نگفته زن ناقص العقله،نگفته صيغه مجازه
2731

تا بهش میگم میگه تو و خانواده ات بلد نیستید بچه تربیت کنید اخه ما کلا 2 تا خواهریم و دخترم هم تنها نوه مادرمه و خیلی نازشو میکشه و هرچی میگه میگه چشم ولی اونا 9 تا بچه ان میگع معنی نداره بچه رو اینجوری تربیت کنی بچه باید از باباش بتزسه حالا دخترم پرخاشگر شده 

شما نمیتونی عوضش کنی . من پیشنهادم اینه بشین با دخترت حرف بزن بگو بابا تورو دوست داره ولی اعصابش خورد میشه وقتهایی که بابا هست سر و صدا نکن. بعد یه اسباب بازی که خیلی دوست داره بذارر مخصوص وقتهایی که باباش میاد مثلا لگو . یا برج چوبی یا دومینو. وقتهایی که باباش میاد خودتم بشین پیش دخترت اروم با هم بازی کنید یواش یواش شوهرتم از سرش میفته وقتی یه ندت ببینه دخترش مطیع و ارومه. 

به شوهرتم بگو نفهم بچه از باباش بترسه چهار روز دیگه میره کمبود محبتشو جای دیگه پر میکنه اون موقع باید دودستی بزنی تو سر خودت

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2740