2733
2734

مثلا میریم خونه مادر شوهرم تا یه ذره شیطونی میکنه عصبی میشه سرش داد میزنه بهش میگه خفه شو بشین سر جات یا برا اینکه تنبیه اش کنه چون مهدش رو خیلی دوست داره میگه با مامانت میگم فردا مهد نبردت نمیدونم چکار کنم باهاش

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

باهاشون صحبت کنید

ک احترامه امامزاده رو ، متولیشه ک نگه میداره!!!

دیگران بعدا یاد میگیرن

همین رفتارو با بچه انجام میدن

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

جای شکرش باقیه که کتکش نمیزنه طفلک رو. 

خدایا یعنی میشه دانشگاه علم و فرهنگ تهران قبول بشم🙏از ذوق بال درمیارم وقتی قبول بشم حتی فکر کردن بهش هم قند تو دلم آب میکنه📋📖📒📑📓📕📘📗📚📔📙🎓🖊️🖋️📝📏📐📄
2738

سعی کن با دخترت صحبت کنی...ازمشاور کلینیک هم مشورت بگیر

ایمان دارم که قشنگترین عشق،نگاه مهربان خداوندبه بندگانش است.زندگی رابه اوبسپارومطمئن باش که تاوقتی پشتت به خدا گرم است،تمام هراس های دنیا خنده دار است  

بابای من همینجوری بود،یادمه بابای یکی از بچه ها فوت شده بود منو خواهرم کوچیک بودیم تو اتاق با هم حرف میزدیم به هم گفتیم خوش بحال فرزانه که باباش مرد بیا با هم دعا کنیم بابای ما هم بمیره،،،و بعدش با هم دعا کردیم،،،،،،، الان که سن بابام رفته بالاتر و ما ازدواج کردیم بابام بهتر شده اخلاقش

2706