2733
2739
عنوان

میکرونیدلینگ

| مشاهده متن کامل بحث + 53915 بازدید | 85 پست

منم دوجلسه میکرو انجام دادم نتیجش عالی بود جایه ابله مرغان به اندازه نکه سوزن رو صورتم سوراخ بود هیچ تغیری ندیدم ولی برای روشنی شادابی سفتی پوستم خیلی تاثیر داشت تا ۴روز صورتم زخم خیلی خشکه با این وضیعیت نمیشه رفت بیرون تا یه هفته کاملا پوستا میریزن کاش قیمتش مناسب بود هرماه میرفتم

سلام به همه ی دوستان، این تجربه ی شخصی من هست از میکرونیدلینگ من سه جلسه انجام دادن و فاصله بینش ...

سلام خانمی ببخشید شما میکرو نيدلينگ رو واسه لک هم انجام دادی?تاثیرش روی لک رو میدونی?

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم من اول فکر میکردم اصلا مهم نیست کجا بریم و این دستگاه درهرحال کارش رو میکنه. اما بعدا م ...

سلام خانمی واسه لک میکرو انجام دادین بهتر شد?ممنون میشم جواب بدین و جایی که رفتين رو بهم بگین 

2728
من دو روز پیش میکرونیدلینگ انجام دادم صورتم همچنان ملتهبه و چیزی که بیشتر نگرانم کرده یه جاهایی از پ ...

الان وضعیت پوستتون چحوریع؟ بهتر شد؟ نتیجه میکرونیدلینگ تون چطوری بود نهایتا؟

مطب گردی 
سلام عزیزم من اول فکر میکردم اصلا مهم نیست کجا بریم و این دستگاه درهرحال کارش رو میکنه. اما بعدا م ...

سلاگ خدا خیرتون بده بابت توضیحاتتون ...تهران هستید؟اگ اره ادرس و اسم دکتری ک راضی بودین رو لطف میکنید

عاقااا صلوات میفرستیدبرای سالم 
سلاگ خدا خیرتون بده بابت توضیحاتتون ...تهران هستید؟اگ اره ادرس و اسم دکتری ک راضی بودین رو لطف میکنی ...

سلام عزیزم.

خانم دکتر اشرفی دکتر عمومی هست. اما واقعا باوجدان کارش رو انجام میده. هزینه اش هنوزم ۱۸۰ تومنه برای میکرونیدلینگ.

ار مترو ارم سبز باید اتوبوسهای کوهسار رو سوار بشید.

دقیقا دهمین ایستگاه میشه ایستگاه شربیانی. اونجا پیاده بشید و روبروش بستنی فروشی حاجی بابا هست.کنارش مطب دکتر سعیده اشرفیه.

کارشون تو زمینه میکرونیدلینگ پوست و مو. تزریق ژل و فیلر و برداشتن خال هست. اینم تلفنشون

44123083

2740
سلام خانمی واسه لک میکرو انجام دادین بهتر شد?ممنون میشم جواب بدین و جایی که رفتين رو بهم بگین 

سلام عزیزم. این مواد میکرونیدلینگ خیلیییی کمک کرد. مخصوصا اون ویتامین سی.

من پیش دکتر سعیده اشرفی رفتم. مثل دکتر اولم کارش باوجدانه. اما قیمتش خیلییی پایین تر از اونه ۱۸۰ تومن. و دستگاهش ۱۲ سوزنه هست.این تلفن مطبشونه

44123083

ادرسم از مترو ارم سبز باید اتوبوسهای کوهسار رو سوار بشید.  ده تا ایستگاه بعد یعنی ایستگاه شربیانی پیاده بشید و روبروش مطب دکتره.

ضمنا من بعد از حموم و یا بخور هم از یک میوه حاوی ویتامین سی به عنوان ماسک استفاده میکنم. واقعا موثر بود.

میکرونیدلینگ هم بینهایت روی منافذم تاثیر داشت و جمعشون کرد

سلام خانمی ببخشید شما میکرو نيدلينگ رو واسه لک هم انجام دادی?تاثیرش روی لک رو میدونی?

سلام عزیزم. من بیشتر با هدف بسته شدن منافذ باز این کارو کردم و واقعا تاثیر داشت.

لک کمرنگ هم داشتم و خیلیییی کمرنگ تر و رو به محو رفتن شد. فکر کنم بخاطر اون ترکیبات ویتامین سی و ضد لکه که همراه میکرونیدلینگ روی صورت میریزن

چند وقت چند وقت میرفتی پیش دکتر و هزینش کاملا چقد شد

سلام عزیزم.

پیش دکتر یکماه و نیم یا دوماه یکبار رفتم.

هر جلسه ۱۸۰ تومنه.

من مجموعا ۶ جلسه رفتم.

دو جلسه پیش یک دکتر که هر جلسه ۳۵۰ میگرفت با دستگاه ۶ سوزنه 

مابقی رو پیش دکتر دیگه که ۱۸۰ میگیره و دستگاهش ۱۲ سوزنه هست.

اما هردو دکتر با وجدان کار کردن.

من دیگه نرفتم تا سال اینده که دو جلسه در سال انجام بدم.

منافدم واقعا جمع و بسته شده.

چند وقت چند وقت میرفتی پیش دکتر و هزینش کاملا چقد شد

عزیزم دوبار رفتم یک جا و دستگاهش ۶ سوزنه بود و هر جلسه ۳۵۰ میدادم 

۴ بار رفتم یک جای دیگه و دستگاهش ۱۲ سوزنه بود و هر جلسه ۱۸۰ میدادم

۶ جلسه رفتم.

دیگه سالی دوبار انجام فقط انجام میدم.

این جلسات رو توی فاصله یکماه و نیم تا دوماه انجام میدادم

سلام عزیزم اسم اون دکتره که ازش راضی بودی رو میگی؟ من یه کم جایه جوش دارم یه کمم منافذ باز البته ...

سلام عزیزم. من ۳ جلسه رفتم فرکشنال پیش دکتر کشاورز. ابدااااااااا منافذ من تغییری نکرد. اخر خود کشاورز گفت میکرونیدلینگ.

بعد دیدم قیمت اونا خیلییییی بالاست. رفتم جاهای دیگه پرسیدم.

من پیش دکتر سعیده اشرفی میرم. قیماش هر جلسه ۱۸۰ هست.

منافدم کلا جمع شد. خیلیییی خوب بود  و برای منافذم معجزه کرد.

فرکشنال اووون موقع هز جلسه ۳۵۰ میدادم بدون پیشونی. وگرنه ۴۵۰ میشد.

میکرونیدلینگ خیلیییی به پر شدن جای جوش کمک میکنه. دوستم جای ابله مرغون داشت با همین روش پوستش صافتر شد.

شماره دکتر اشرفی رو هم میگذارم 

44123083

ممنون بابت نظرتون ،، یه سوال داشتم خیلی مهم که پیش کدوم دکتر برین یا نه دستگاه کار خودشو میکنه و زیا ...

سلام عزیزم.

اگر دکتر واقعا خوب و با وجدان باشه. دستگاه استاندارد به کار میبره.

و اینکه کوکتل های با کیفیت و مناسب رو در حین کار برای صورتتون و با توجه به مشکلتون به کار میبره.

اگر دستگاه و سوزناش خوب نباشن بافت پوست رو میتونن تخریب کنن. همین طور که یکی از بچه ها توی پستش گفته بود که رفته جای جوشش خوب بشه اما صوزتش پر چاله چاله شده.

دکتر خوب اولا که روی صورت جوشدار این کارو نمیکنه که جوشها جاشون بمونه. و اینکه عمق نفوذ سوزن باید تنظیم بشه. وسرعت حرکت سوزن و نوع کوکتل باید با توجه به مشکل شما تعیین بشه.

2706