2737
2734
عنوان

کندر در بارداری

153 بازدید | 17 پست

دوستان بیاین نظر و تجربه ها تون  رو درباره  خوردن کندر در بارداری بگید و مدت و مقدار مصرف  و اینکه اصلا خوبه یا بد ممنون میشم

خدایا مارا لایق پدر و مادرشدن قراربده ، فرزند سالم و صالح بده ، هرچه زودتر آرزومو برآورده کن  الهی آمین  خدایا ممنون که آرزومو برآورده کردی و دوتا دختر ناز بهم دادی  خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کندر باید از ماه اول تا سوم خورده بشه اونم نه زیاد روی چون بیش فعال میکنه

من ماه دوم تنها خوردم و خدایش دخترم خیلی هوشش خوبه

میشه برای براورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستید محتاجم به دعاتون دوست جونام😍اونایی رو که لایک میکنم یعنی صلواتی رو که خواستن براشون فرستادم😍

من خوندم راجبش میگنیه سال قبل بارداری استفاده کنیدخیلی رو هوش تاثیر،تو بارداری بچه رو بیش فعال میکنه

احتمالا اگه بگن مصرف کنید هم دوز خیلی کم میگن،که من ریسک نمیکنم تو بارداری استفاده کنم

خدایا شکرت هزاربار
2738

کندر خوبه ولی زیادیش بچه رو پیش فعال میکنه من خودم خوردم اونم فقط فکر کنم یکی دوبار شاید سه بار

اینطوری‌آرزوکردنم‌قشنگه: یارب‌داننده‌تویی‌هرآنچہ‌دانی‌آن‌دِه 🤍✨️ 
من دو هفته خوردم تو سه ماهگیم سر بارداری قبلیمم خوردم الان پسرم خوشگل و خوش هیکل و باهوش ماشاالله

هر روز یا روز در میون

خدایا مارا لایق پدر و مادرشدن قراربده ، فرزند سالم و صالح بده ، هرچه زودتر آرزومو برآورده کن  الهی آمین  خدایا ممنون که آرزومو برآورده کردی و دوتا دختر ناز بهم دادی  خدایا شکرت
دوهفته هر روز ناشتا میجویدم

ممنونم 

2706