2733
2739
عنوان

خارج رحمی و دیه جنین

1194 بازدید | 24 پست

سلام دوستان. ۷ فروردین جراحی خارج رحمی شدم و جنین ۶ هفته ای که قلبش هم تشکیل شده بود رو از دست دادم. بعد از جراحی هر بلایی که فکر کنین سرم اومد. بخیه هام حساسیت دادن و دو هفته هر روز بیمارستان بودم. هموروئیدم عود کرد و درد های خیلی وحشتناکی رو تجربه کردم. سردردهای شدید، معده درد، استخوان درد. از امروز هم پادرد شدید شدم. طوری که به سختی راه می رم. امروز فکر کردم به هر حال اون موجود زنده بوده و قلب داشته شاید لازم باشه دیه اش داده بشه. شما اطلاعی در این مورد ندارین؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
ديه چي عزيزم ؟؟ اگه نگهش داشته بودي دور از جون خودت ميمردي

می دونم. دیگه تنها چیزی که به ذهنم رسید. آخه هر چی فکر می کنم در حق کسی بدی نکردم که اینقدر گرفتار بشم 😔😔😔

نه عزیزم شما باید اونو سقطش میکردی جنین خارج از رحمی باعث میشه لوله بترکه خونریزی داخلی کنی و اگه رسیدگی نشه باعث مرگ مادر میشه اگه سقطش نمیکردی این اتفاقا میفتاد برات 

نظر دکتر من این بود که قرص تاثیری نداره. جراحی شدم اونم جراحی باز. مثل سزارین 

خب چندجا دیگه میرفتی ببینی اونا چی میگن شاید با آمپولی قرصی چیزی میفتاد نگران نباش ایشالا خدا ی بچه تو دلت بهت میده

می دونم. دیگه تنها چیزی که به ذهنم رسید. آخه هر چی فکر می کنم در حق کسی بدی نکردم که اینقدر گرفتار ب ...

سلام عزیزم متاسفم به خاطر سقطتت نیازی به دیه نیست من هم 6ماه پیش خارج از رحم شدم وسقط کردم همین دردهایی که شما میگین منم داشتم خیلی ها هستن مثل من وشما که میگین درحق کسی بدی نکردم بالاخره خدا خودش مصلحت دونسته یه کم زمان میبره تا به حالت اول برگردی هم از لحاظ روحی هم جسمی انشاءالله بعدش یع بارداری خوب وسالمی در پیش داشته باشی مطمئن باش ما نه اولین کسی هستیم که سقط داشتیم نه آخرین نفر

من قهرمان زندگیم رو توی آیینه میبینم💪
 سلام عزیزم متاسفم به خاطر سقطتت نیازی به دیه نیست من هم 6ماه پیش خارج از رحم شدم وسقط کردم همی ...

سلام عزیزم. ممنون به خاطر جوابی که دادین. حرفهاتون باعث دلگرمیم شد. امیدوارم من هم زودتر از این وضعیت خارج شم 

2706