2733
2739

بعدش تو هركاري اگر بهترين باشي ميتوني درامد خوبي كسب كني

الان مثلا روانئزشك داريم مثل دكتر مجد كه از سراسر ايران ميان پيشش و خيلي درامد داره

يكي ام هست كه از مطبش ماهي پنج تومنم درنميازه

من با همه اين اوصاف هزززار بارم برگردم باز پزشكي ميخونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

روانشناس خوب میشناسین عزیزم چون تو این زمینه علاقه دارین

روانشناس با روانپزشك فرق دارن

روانشناسي ليسانسه چهار سال درس ميخونن دارو نميتونن تجويز كنن

ولي روانپزشك هفت سال پزشكي عمومي خوندن و چهار سال تخصص

هم دارو ميتونن تجويز كنن هم درساي روانكاوي و روانشناسي هم ميخونن

روانپزشك خوب ميشناسم دكتر احمدخانيها تو بلوار كشاورز مطب دارن

روانشناس ولي نميشناسم

منم خیلی علاقه دارم به پزشکی با لاک پشتی خوندن من اگه بهترین حالت قبول شم 3 سال دیگست به اضافهی 7 سال به اضافهی 2 سال طرح میشم 12 سال دیگه تازه عمومی 

یعنی میشه 40 سالم 

بعد پیش خودم میگم بهترین زمان زندگیم از دستم میره وقتی شور و حال جوونی تو اون دوران دارم 

برا همین تو دو راهی قرارگرفتم

2731
روانشناس با روانپزشك فرق دارن روانشناسي ليسانسه چهار سال درس ميخونن دارو نميتونن تجويز كنن ولي روا ...

میدونم خوشملم ممنون از اطلاعاتت 

دنبال روانشناس خوبم خوشملم

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   
من 27سالمه و رشتم تجربی نبود یعنی درسا رو از اول دارم میخونم فنی بودم 3 سال خوندم تا یکم از درسا رو ...

عزيزم اگه درامد بيشتر برات مهمه كار كم زحمت تر ميخواي ، ميخواي زودتر به نتيجه برسه دارو و دندان بهتره

ولي اگه دنبال شان اجتماعي بيشتري، يه كاري ميخواي تا اخر ارضاي روحي پيدا كني پزشكي بخون

ولي تا اخر عمرت با پزشكي درگير ميشي

چون دوس داري تخصص بگيري بعدش فوق تخصص

مدام بايد مناطق محروم و شرايط سخت رو برا طرح تحمل كني 

ولي خوب بنظرم خيليييي شيرينتره

قابل مقايسه با دندون و دارو نيست

2740
عزيزم خستگي و استرس هست بيكاري نيست ولي حقوقش پايينه واقعا

سلام فطمه معصومه جان ..شرمنده من میخواستم درموردبرنامه ریزی زندگی راهنماییم کنید  ..بچه کوچیک دارم نمیرسم کارای خونه وتمیزی ومرتب باشم..شنیدم کانال برنامه ریزی دارید .درسته؟؟میشه راهنماییم کنید.

سلام فطمه معصومه جان ..شرمنده من میخواستم درموردبرنامه ریزی زندگی راهنماییم کنید  ..بچه کوچیک د ...

سلام عزيزم اين ادرس كانالم تو امضام هست

خيلي وقته مطلب نذاشتم 

اما سعي ميكنم بذارم بازم ان شالله

بعدش تو هركاري اگر بهترين باشي ميتوني درامد خوبي كسب كني الان مثلا روانئزشك داريم مثل دكتر مجد كه ا ...

سلام کدوم دکتر مجد رو میگید؟ اسمش چیه

راسی عزیز من لیسانس زیست دارم، یکی از استادهامیگفت لیسانس ما، اگر بعدش ۴ سال بخونیم مدرک پزشکی عمومی میدن، ۸ سال نمیخاد، شمااطلاع دارید؟

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
سلام کدوم دکتر مجد رو میگید؟ اسمش چیه راسی عزیز من لیسانس زیست دارم، یکی از استادهامیگفت لیسانس ما، ...

عزيزم اسم كرچيكش فك كنم محمد بود 

نه عزيزم از زيست نميشه 

من سنيده بودم هرچندسال يه بار از بچه هاي پرستاري و مامايي كه معدل الف هستن يه ازمون ميگيرن و اگه قبول بشن اون ازمون رو ميتونن از فيزيولات وارد پزشكي بشن (يعني دوسال براشون محاسبه ميشه و از ابتداي سال سه ميخونن)

عزيزم اسم كرچيكش فك كنم محمد بود  نه عزيزم از زيست نميشه  من سنيده بودم هرچندسال يه بار ...

مرسی. اگر عکسش بود برام بفرست.

یه مجد بود، من با دخترش همکلاس بودم دبیرستان، مدرسه هم امد صحبت کرد،عالی بود. نمیدونم این همونه یانه

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2706