2733
2734
عنوان

کار با پاستل گچی و برگه

32 بازدید | 2 پست

میخوام این کارو با پاستل گچی دربیارم چه کاغذی بخرم با چه وزنی یه برگه کرافت خریدم اما تا کم محوش میکنم رنگ قهوه ای برگه خودشو نشون میده

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

بستگی داره دوس داری بافت نهایی کار چه جوری بشه، به نظرم کار کم بافت برای این طرح بهتره، من بودم رو فابریانو مشکی یه امتحانی میکردم، که نخوای کل بک رو رنگ کنی یه لایه مشکی و روش سفید؛ سفیدیارو هم باید چندلایه کار کنی سایه نده؛ اگه نمیتونی رو همون سفید بهتره.. چون گل و گلدون و رومیزی روشنه، سایه زیر در بیاد خوب نمیشه.. مشکی بک هم رو سفید اوکیه، پوشانندگی مشکی بالاتره

جایی در زندگی‌ام می‌ایستم؛ و می‌گویم: این تماما من بود، که دوام آورد، ادامه داد، و رسید!  🌱
بستگی داره دوس داری بافت نهایی کار چه جوری بشه، به نظرم کار کم بافت برای این طرح بهتره، من بودم رو ف ...

مرسی♥️

اگه سفید بگیرم چی بگم سفیدشو بده

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید