2733
2734

سلام. من ۳ ماهه زایمان کردم. اضافه وزن زیادی دارم و تصمیم به لاغری دارم ولی از اول دنیا اومدن پسرم مشکل کم شدن شیر داشتم حتی یک روز غذا کم بخورم شیرم کم میشه. از طرفی هم خسته شدم از چاقی و میخوام لاغر شم نمیدونم چیکار کنم . مامانم هم نزدیکم نیست که پسرم رو بهش بسپارم و باشگاه برم. اگه کسی تجربه لاغری در دوران شیردهی داره کمکم کنه لطفا

عزیزم تازه 3 ماه داری شیر میدی بذار بگذره مطمعن باش لاغر میشی.منم بعد زایمان یمقدار چاق شدم ولی با اینکه غذا زیاد میخورم دارم لاغر میشم.الان ده ماه دارم شیر میدم چند ماه پیش شروع کردم به خود بخود لاغر شدن.شیردهی ادمو لاغر میکنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان چون تازه زایمان کردی رژیم بگیری شیرت کم میشه. بذار بچه ات یه کم بزرگتر بشه و غذا بتونه بخوره اون موقع رژیم بگیر. بچه هم فکش قوی شده اون موقع چنان میک میزنه شیرت کم نمیشه.

خدایا فقط تورو دارم، کمکم کن.
2731

والا من که شیر میدادم هفته ای نیم کیلو کم میکردم تا چهارماهگی که به وزن قبل بارداریم برگشتم و شیرمم کم شد،همه چیم میخوردم

مجبور به تولید مثل نیستیم،یک فرق ما با حیوانات همینه   

خب سعی کن چیزهای مفید بخوری

شیرینیو ماکارانی و فست فود و چیپس و پفک و از این قبیل مسائل که چاق میکنه رو نخور.برنجت رو فقط ظهر ها اونم به اندازه ی ۶ قاشق بخور.مغز بخور و سوپ و ابگوشت فرنی و پودر شیرافزا بخور

خدایا بابت داده و ندادت شکر
عزیزم تازه 3 ماه داری شیر میدی بذار بگذره مطمعن باش لاغر میشی.منم بعد زایمان یمقدار چاق شدم ولی با ا ...

من همش میترسم با شیر دادن لاغر نشم . تا اونجایی که میشه هم چیزهای چاق کننده نمیخورم همه اینطورین که با شیردهی لاغر میشن؟

2738
الان چون تازه زایمان کردی رژیم بگیری شیرت کم میشه. بذار بچه ات یه کم بزرگتر بشه و غذا بتونه بخوره او ...

اخه تا اون موقع یهو انقدر چاق نشم که نتونم هیچ کاری بکنم

اخه تا اون موقع یهو انقدر چاق نشم که نتونم هیچ کاری بکنم

زیادی نخور. مثلا غذاهای چرب یا شیرینیجات کمتر بخور. همین که ثابت بمونه وزنت هم خوبه. بچه یه کم بزرگتر بشه اینقدر شیر زیاد میخوره که لاغر میشی خود به خود.

خدایا فقط تورو دارم، کمکم کن.