2737
2739

۱۱اردیبهشت تولدهمسرم هست میخوام کیک خودم درست کنم،ژله پرتقال  وشامم پیتزامیزارم،برای بادکنک اینایه هلیومی عدد ۳۰گرفتم+ شمع۳۰+دوتابادکنک قلب+وچندتابادکنک معمولی واسه اینکه ازبالاسقف بزنم بنظرتون خوبه یانه ممنون میشم نظربدید شماهانظربدیدتامن برم ظرفاروبشورم بیام ممنونم عشقولیا😄😄😄

من عضوتازه واردنیسم قبلاهم کاربری داشتم ولی به لطف فلش کردن گوشیم وفراموشی رمزکاربریم حسابم ازنی نی سایت پاک شده پس لطفاهی نگیدتازه وارداازاین تایپیک هاازاین حرفها...😕😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوبه 

پفیلا هم درست کن

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2731

البته تولد منم ۱۴ اردیبهشت هست😊😊

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
البته تولد منم ۱۴ اردیبهشت هست😊😊

چه خوب

من عضوتازه واردنیسم قبلاهم کاربری داشتم ولی به لطف فلش کردن گوشیم وفراموشی رمزکاربریم حسابم ازنی نی سایت پاک شده پس لطفاهی نگیدتازه وارداازاین تایپیک هاازاین حرفها...😕😕
چه خوب

مرسی😊😊

وااای تولد همسر منم 11 ام اردیبهشته 😄 چه جالب...تولدش مبارک ...نه خیلی عالیه کارات🎂🎁

واقعا؟؟؟چه عالی شماچی میکنی تولدهمسرشماهم مبارک

2740

عالیه.اگه میتونی با شمع وارمر و گل زمینو تزیین کن چندتا عکس دونفرتونو از اول زندگی چاپ کن به بادکنکت اویزون کن یا به دیوار بچسبون 

شامم بنظرم غذای مورد علاقشو درست کن

تیکر بارداری نیست روز بهم رسیدنمونه 6ساله میشیم  عشق❤ از اونجایی شروع شدکه حالم به هیچ چیز خوش نشد اِلا دوست داشتنت💋

بنظرتون دیگه کاری نکنم .راستی بنظرتون اب هویج بستنی بزارم یاشیرموزبستنی؟

واقعا؟؟؟چه عالی شماچی میکنی تولدهمسرشماهم مبارک

سپردم دست خودش که کیارو میخواد دعوت کنه..فامیل یا دوستامون...اونم فعلا گیج شده میگه نمیدونم بزار بهت میگم...من چون شاغلم 5 شنبش دعوت میکنم 11ام میوفته سه شنبه سختمه...حالا فعلا بگه کیارو دوست داره دعوت کنیم 😊😊

عالیه.اگه میتونی با شمع وارمر و گل زمینو تزیین کن چندتا عکس دونفرتونو از اول زندگی چاپ کن به بادکنکت ...

غذای موردعلاقش اش هست ولی این راحتتره عکس ایناروهم درنظردارم برای مردادماه که سالگردازدواجمون

غذای موردعلاقش اش هست ولی این راحتتره عکس ایناروهم درنظردارم برای مردادماه که سالگردازدواجمون

عالیه.پیشاپیش تولدشون مبارک

تیکر بارداری نیست روز بهم رسیدنمونه 6ساله میشیم  عشق❤ از اونجایی شروع شدکه حالم به هیچ چیز خوش نشد اِلا دوست داشتنت💋
سپردم دست خودش که کیارو میخواد دعوت کنه..فامیل یا دوستامون...اونم فعلا گیج شده میگه نمیدونم بزار بهت ...

ماکسی نیست چون اصولافامیلای همسرم زیادازاین کاراخوششون نمیادمسخره میکنن😐😐😐فقط من وپسرم همسرم شایدهم مادرش بگم بیاد

[QUOTE=57745589]عالیه.پیشاپیش تولدشون مبارک[/QUOTEاهان راستی من این بادکنک هلیومی هاروچطوربادکنم😯😯😯چهارتاهستن

2706