2737
2734
عنوان

درد پری و پریود نشدن

17942 بازدید | 21 پست

من امروز موعدمه  از پنجشنبه هم درد پری میاد میره پریروز تالا شدید تر شده پاهام درد میگیره زیر شکمم کمرم   شنبه از دادم منفی بود امروزم بی بی زدم منفی بود احتمال بارداری هست عایا درد پریود دارم ولی بجا خون ترشح سفید میاد 😑چیکار کنم برم باز ازمایش بدم یا واسم 

خدایا شکرت.یه صلوات واسه. سالم بودن بچم. به دنیا اومدنش بفرستین مرسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو ازمایش بده ولی صد درصد حامله ای

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 
2728

عجول نباش مثل من می خوره تو ذوقت تمام پریودیتو با اعصاب خوردی میگذرونیا ولش کن بزار 3 یا 4 روز بگذره بی بی بزار آگه بازم منفی بود بزار یه هفته بگذره اصلا بهش فکر نکن بخدا من از 25 پری بی بی چک میزاشتم دوباره رفتم آزمایش دادم اخرشم پریود شدم نشستم مثل ابر بهاری گریه کردم😂 ولش که بزار زمان بگذره الکی پول آزمایش هم نده انشاءالله به حق همین روزای عزیز که داره میگذره تو باردار باشی و بیای همانجا بگی بارداری😍

انشالله که بارداری...منم سر بارداری دقیقا اینطوری بودم....

استخونام تیر میکشه پاهام. و کمرم. اسهالی ام شدم گلاب به روتون یهو فکر میکنم پری اومده. ولی میبینم بجا خون سفید  موندم تست ها هم منفی  شنبه هم که چهار روز مونده بود به پری از دادم منفی یعنی میشه کلوموفینم خوردم این ماه.  تا پریروز فحیع. اعصابم خورد بود افسرده گریه ولی از دیروز غروب شاد شدم. هی میگیره حالت روحیم سینه هامم خیلی حساس شده خدایا یعنی میشه برام دعا کنین یه سال ونیمه اقدامم هیچ مشگلیم نداریم.  😞

عجول نباش مثل من می خوره تو ذوقت تمام پریودیتو با اعصاب خوردی میگذرونیا ولش کن بزار 3 یا 4 روز بگذره ...

خداکنه. که باشم  هر لحظه میگم الان پری میاد ولی ماه های قبل همچین درد شدیدی نداشتم.   ابن درد میومد کمتر ولی پری میشدم  ولی سه روزه شدیده ولی نمیاد پری امروز که از دیروزم شدید تر تما علایم بارداری پری هم دارم. مثل همه. التماس دعا. مرسی گلم. وانیسم تا پنج شنبه. ببینم چی میشه پنج شنبه میرم از اگه نشدم

2738
برو ازمایش بده ولی صد درصد حامله ای

واسم تا پنج شنبه نشدم میرم میدم باز خدا دهنت بشنوه برام دعا کن. توروخدا باشم مرسی دستت درد نکنه😘😘

احتمال بارداری ات هست ولی صبر کن تا دوروز دیگه 

باشه 😍 خدایا کنه. خدا نا انیدم نکنه خیلی صداش کردم خیلی 😢😔😔اوف اشکم درومد😭

شنبه ازمایش دادچهار روز پیش امروز موعدمه

من از ي هفته قبل موعدم ازمايشم مثبت شد

نماز درد را از بدنمان دور مي كند و سختي هاي روزگار را آسان مي كند و اگر با دعا همراهش كنيم ديگر چيزي محال نيست ب اذن الله 😍😍
2706