2737
2739
عنوان

سوپرایز قشنگ

1008 بازدید | 71 پست

اول از همه برمیگردیم به دو روز پیش که تو فکر تدارک یه برنامه واسه سالگرد ازدواجم بودم،پیش خودم گفتم خانواده هارو دعوت میکنیم کنار هم خوش میگذرونیم.خلاصه زنگ زدم به مادرشوهرم،وسط احوال پرسی گفت که رفته دکتر و بدترین خبری که میتونست بهم بده رو گفت

گفت که آزمایشایی که انجام داده نشون از این داره که به سرطان سینه دچار شده و سریع باید شیمی درمانی رو شروع کنه و ...همینطوری پشت گوشی ماتم برده بود،از زور ناراحتی نمیتونستم حرفی بزنم

دیگه مهمونی و اینا کلا از یادم رفت و بیخیالش شدم

فرداش رفتم خونشون تازه از اولین جلسه شیمی درمانش اومده بود

اعتقاداتت تو رو انسان بهتری نمیکنه،اما،اعمال و رفتارت چرا...! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب ؟

بانو جان ...مهم ترین لوازم آرایشت؛ اعتماد به نفس توست... مهم نیست ظاهر یک زن چه شکلی است...! و چگونه به نظر می رسد، زمانی که او واقعا اعتماد به نفس کامل دارد، زیباست...!
2738

اصلا دلم نمیخواست مستقیما از روند درمانشو اینکه چطوری انجام داده بپرسم،تا وارد شدم و احوال پرسی کردم گفت وای چه روتختی خوشگلی تازه خریدی😊خیلی خوبه آفرین به سلیقت و...(همیشه وسایلی که میخره رو کلی ازش تعریف میکنم)

دیگه حالش خیلی مناسب نبود.هم بهش شوک وارد شده بود و هم بعد شیمی درمان دچار سرگیجه و حالت تهوع بود

اعتقاداتت تو رو انسان بهتری نمیکنه،اما،اعمال و رفتارت چرا...! 
2706