2737
2734

باید بری تو سایت گنج ثبت نام کنی سرچ کنی 

Ganj.irandoc.ac.ir

بعد ۳ تا سقط واستفاده کلی دارو تو بارداری.درکمال ناامیدی به آرزوم رسیدم.خداااااااااای مهربونم همیشه شکرگذارتم بخاطر داشتن دلبرکم  👩‍👦خدایا مواظب پسرم باش و ان شاالله هیشکی تو آرزوی فرزند نمونه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آونقدرم سخته نیست وقتی قراره تکراری نباشه یعنی نه خود موضوع که عنوان پایان نامت نباید تکراری باشه مثلا فرض کن یه موضوعی به نام رابطه افسردگی با میزان تحصیلات در شهر الف... ، وقتی شما همین عنوان رو بکنی رابطه افسردگی با میزان تحصیلات در استان ب میشه موضوع غیر تکراری 

خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش،بصیرت در قلبش،وروزی در زندگیش،امین یا رب العالمین
نه میدوم میخوام موضوع رو تکراری نشون نده 

این به جز ثبت عنوانه که باید پول بدیا اونجا بین عنوان تمام مقالات ایرانی میگرده

بعد ۳ تا سقط واستفاده کلی دارو تو بارداری.درکمال ناامیدی به آرزوم رسیدم.خداااااااااای مهربونم همیشه شکرگذارتم بخاطر داشتن دلبرکم  👩‍👦خدایا مواظب پسرم باش و ان شاالله هیشکی تو آرزوی فرزند نمونه...
این به جز ثبت عنوانه که باید پول بدیا اونجا بین عنوان تمام مقالات ایرانی میگرده

منم تو سایت گنج گشتم تکراری بودنشو چک کردم

2738