2733
2734
عنوان

بچه بودید چه کارای خلافی انجام دادید بیایید اعتراف کنید+اعتراف خودم😆

| مشاهده متن کامل بحث + 83460 بازدید | 1142 پست
عزیزم امضاتو الان خوندم مشکل گل پسرت چیه

آلرژی غذایی شدیدطوری که مدفدعش خون میشداماالان بهتره. احساس میکنم بخاطرصلواتای نی نی سایتیاست

پسرعزیزم میشه روزی حرف بزنی وبهم بگی دوست دارم مامان. یعنی من اون روزو میبینم؟ میشه برای حرف زدن پسرم یه صلوات بفرستین؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آلرژی غذایی شدیدطوری که مدفدعش خون میشداماالان بهتره. احساس میکنم بخاطرصلواتای نی نی سایتیاست

آخی عزیزم دختر جاری منم همین طور بود الان شکر خدا خیلی بهتره

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
خوبه اون وسط بچهها صدمه ندیدن...

وای آره امابچم خیلی ترسید خدامنو ببخشه 

پسرعزیزم میشه روزی حرف بزنی وبهم بگی دوست دارم مامان. یعنی من اون روزو میبینم؟ میشه برای حرف زدن پسرم یه صلوات بفرستین؟ 
آخی عزیزم دختر جاری منم همین طور بود الان شکر خدا خیلی بهتره

خداروشکر

بچه ها من ته سیگارا مهمونهامون که میومدن خونمون رو بعد که میرفتن قایمکی میبردم تو زیر زمین خونمون می ...

😂😂😂

وای خدا یاد وقتی افتادم که با مداد سیگار می‌کشیدیم😁😁

خدایا می‌دونی دل من دلبسته‌ی دلیه که دل بسته بهم...می‌دونی قصه‌ی عشق ما اون‌جور که بخوایم دل بِکَنیم نیست...خدایا بعد از «11» سال عآشقی قایمکی و یه دنیا دوری و حسرت دیگه دلامون طاقت نداره😥ما هر چیزی رو که ممکن بود باهم تجربه کردیم 😍از قدم زدن توی ساحل🌊زیر بارون ☔تا گریه و قهر و آشتی‌های هزار مدله...خدایا آتیشِ🔥 عشق ما هر روز شعله‌ورتر میشه حتی اگه این عشق یازده سال دیگه هم با همین دوری بمونه و به وصال نرسه😢 خدایا من توی این عشق صبورم...طاقت میارم فقط چون خودت،خودِ خودت این عشق 💖رو به دلامون هدیه کردی 😻و میدونم بلاخره یه روز دیر یا زود من و مَرد زندگیم پای اون سفره می‌شینیم و مِهرمون رسمی میشه🙏 😍میشه قطعا میشه چون تو خدایی و ما هم بنده‌های حسابی پیگیرت 😇پس زیاد منتظرمون نذار و هر چه زودتر یه زندگی عاشقانه‌ی 💝عَلوی و فاطمی💝 زیر سایه‌ی خودت نصبیبمون کن سایه‌ی سر💙 الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم{آذرمآهِ9۸}👑داره می‌رسه روزهای قشنگمون😍الهی‌آمین🙏{بهمن‌مآه98}تیکر؛تاریخ تقریبی شروع خوشبختیمونه😻 وزن اولیه 64Kgوزن هدف57Kg📣من قطعا می‌تونم💪شروع ورزش و به‌اندازه خوری 16 دی 98 📣 نکته مهم: تقویم رژیم من هفدهم نداره⛔ شانزدهم..هجدهم..نوزدهم...و الی آخر😀 معلومه که می‌تونم😎 💝اِلا بِذکر الله تَطمَئنَ القلوب💝 خدایا شکرت برای همه چیز💖 
خخخخخ خدا نکشت مردم از خنده نگفتی زور زنه بیشتر باشه اون بزنت😂😂

من خودم کل زندگیم بجزباشوهرم باصدای بلند باکسی حرف نزدم چه برسه به کتک کاری. همیشه حقم خوردن هیچوقت نتونستم چیزی بگم بااینکه بوکس کارکردم. امااون لحظه که زدتوگوش پسرم دیوونه شدم دیگه هیچی نفهمیدم. اماوسط سرم کچل بودتایه سال. همه موهاش کنده بود. 

هیچی فقط فحش میدادوموهام میکند. منم دیوونه شده بودم درسکوت کامل فقط بامشت میزدم تودهن وصورت وسرش. کل ...

دلم حححححححااااااللل اومد😍😍😍😍😍

زنیکه بیشعور

بچه کوچیک چه ميدونه دفاع چیه

خوب کردی دستتم درد نکنه😙😙😙😙😙

واااالااااا

بیخودم توفکر  نرو  کسی که حرف نمیفهمه با عمل نشونش بده💪💪

جلوشوهرتم سفت بگو در را بطه با بچم شوخی ندارم نذار تو  مقصر جلوه داده بشی👌👌 

در زمانهای قدیم من مینگشوی آقام بودم😲😲😲😲
منم همین کارو میکردم ولی هنوزم عاشق سیگارم خخخخ

بخدا اصلا من جانور بودم بچه بودم یا خدا من دختر بودم ولی همه کارام مث پسرا بود یادمه ی تفنگ ترقه ای خریده بودم ی خواهر بزرگتر داشتم دو سال بزرگتر از من بود بردمش تو راهرومون گفتم بیا نشونت بدم چطور ترقه با تفنگ میزنن اونم عین خنگ ها اومد نشست جلوم بعد منم چند تا پشت سر هم زدم وای اجیم تا چند دقیقه هیچی نمیشنید گریه میکرد میگفت کر شدم منم میگفتم خفه شو هیچی نگی به مامان و بابا بشین همینجا هروقت گوش هات خوب شدن بیا داخل  

2706