2752
2734

امشب داشتم مستند سوریه را نگاه میکردم قلبم به درد اومد.این همه درد و رنج رو آدم بزرگ نمیتونه تحمل کنه چه برسه به بچه.

همین مستند باعث شد باخدا آشتی کنم و شرمنده بشم واسه تند روی هام.

دیشب آخر شب به خاطر پسرم خیلی گریه کردم خیلی به خدا غر زدم که چرا خوبش نمیکنی .مگه بچه چه گناهی کرده ،اگه میخوای منو امتحان کنی خودم درد مند کن چرا بچم. پسرم آلرژی شدید داره،میدونم خوب میشه ،میدونم پیش بیماری های غول پیکر مثل سرطان و ایبی چیزی نیست ،میدونم درمان داره ولی قلبم آتیش میگیره وقتی میبینم چیزی نمیتونه بخوره ،قلبم به درد میاد وقتی که پسرم نمیتونه درست تنفس کنه،از اینکه ببرمش دکتر قلب میترسم،

از اینکه آسم بگیره میترسم،چقدر براش برنامه داشتم که ببرمش ورزش ولی با این حجم از مشکلات تنفسی دیگه نمی کشم.انگار یکی از صبح تا شب بغلت با ناخن رو دیوار بکشه،

امشب دیدم بدتر از پسر منم دارن نفس می کشن تو سوریه.شاید زجر تنفسی داشته باشن ولی خدارا باور دارن.

فهمیدم خیلی ضعیف النفس هستم که آنقدر زود از پا درآوردم وتسلیم ناامیدی شدم. هرچند که خیلی به خاطر پسرم اذیت شدم ولی از ته دلم امشب دعا میکنم که هیچ بچه ای به خاطر بیماری از کوچیک گرفته تا بزرگ اذیت نشه .آمین.

ما قصّه خود از سر اخلاص بگوییم / افسوس که گوش شنوا نیست در این شهر   

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

مظلومترین و بی گناه ترین قربانیا توی این جنگا بچه ها هستن واقعن ناراحت کننده هست 

بابا لنگ دراز عزیز: تو هرگز جوابم رو ندادی  در حالیكه خیلی مهمه. تو كچلی؟ دقیقا طرح ریخته بودم كه تو چه شكلی هستی _به صورت دلخواهم _ تا اینكه رسیدم به سرت ، و دیگه گیر كردم. نتونستم تصمیم بگیرم كه موهات سفیده یا سیاه یا یه كمی خاكستری و یا هیچكدوم .
2731

ایشالله خدا بچه شما هم شفا بده واسه سلامتیش صلوات فرستادم 

بابا لنگ دراز عزیز: تو هرگز جوابم رو ندادی  در حالیكه خیلی مهمه. تو كچلی؟ دقیقا طرح ریخته بودم كه تو چه شكلی هستی _به صورت دلخواهم _ تا اینكه رسیدم به سرت ، و دیگه گیر كردم. نتونستم تصمیم بگیرم كه موهات سفیده یا سیاه یا یه كمی خاكستری و یا هیچكدوم .

منم دیدم خیلی بهشون فکر میکنم از خدا فقط فرج آقا امام زمان رو میخوام یعنی تا کی مردم باید بی گناه کشته بشن😭😭 الانم بغض دارم ذهنم همش‌در گیرشونه 😐😐😐 ایشالا پسر شما هم خوب میشه عزیزم

عزیزم بیماری بچه برا پدر و مادر خیلی سخته.  آسم بیماری بدیه   مشکلشو جدی بگیر.  ...

بله خیلی سخته.من بعضی اوقات از بد نفس کشیدن پسرم حالم بد میشه دلم میخواد خودم بمیرم

ایشالله خدا بچه شما هم شفا بده واسه سلامتیش صلوات فرستادم 

خیلی ممنون شاید خدا دعای شما رو قبول کنه

درکت میکنم عزیزم خیلی سخته . هیچی بدتر و سختتر از بیمتری فرزند نیست . منم بچم بیماری پیسی گرفت خیلی شدید درگیرش شدم کلی دارو کلی رژیم یک ماه هرشب کارم گریه بود تا اینکه بیماریهای دیگه رو دیدم که خیلی بدترن بعد خدا رو شکر کردم اروم شدم .الانم خوب شدن ولی رژیم و دارو دارن هنوز