2737
2739
عنوان

آزمایش تیتر بتا چقد دقیقه؟؟؟

298 بازدید | 10 پست

سلام من آخرین پریودیم 26 اسفند بوده و تا الان پریود نشدم جمعه 31 رفتم تیتر دادم منفی بود قبلشم بی بی چک میزدم منفی بود،ولی هنوز پریود نشدم امروز رفتم بهداشت با ماما صحبت کردم میگه احتمال داره باردار باشی میخواستم ببینم امکان داره تیتر هنوز زود بوده باشه برا نشون دادن؟؟؟ علائم پریودی ندارم اصلا،اصلا قصد بارداری هم ندارم همه رابطه هامم با مراقبت بوده،اگه راهنمایی کنین ممنون میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه بامراقبت بوده رابطه تون وتیتره بتامنفی بوده بعیدمیدونم.مگراینکه رابطه تون بدون مراقب بوده باشه

رابطه هام همش با کاندوم بوده فقط روزای آخر پریودی روز 5 یا 6 بدون کاندوم بوده اگه تو اون تاریخ لقاح انجام شده باشه باید تو تیتر روز جمعه نشون میداد ؟؟؟

2738
رابطه هام همش با کاندوم بوده فقط روزای آخر پریودی روز 5 یا 6 بدون کاندوم بوده اگه تو اون تاریخ لقاح ...

هفت روز تاده روز بعداز رابطه مشکوک توازمایش خون بارداری رونشون میده

توهرجای جهان باشی،برات ازدورمیمیرم...
هفت روز تاده روز بعداز رابطه مشکوک توازمایش خون بارداری رونشون میده

خب من تنها به رابطه ایی که شک دارم الان یکماه بیشتر ازش گذشته روزای آخر پریودی روز 5 رابطه بدون مراقبت داشتم فقط

خب من تنها به رابطه ایی که شک دارم الان یکماه بیشتر ازش گذشته روزای آخر پریودی روز 5 رابطه بدون مراق ...

اگه بااین شرایط ک میگید باشه.بعیدمیدونم مثبت باشه

توهرجای جهان باشی،برات ازدورمیمیرم...