2737
2734

پنج شنبه با بابام بحث میشه و میزاره میره، گوشیش رو هم نبرده هنوز نیومده و خبری هم نداده خیلی نگرانیم

مامان داره دیوونه میشه... دلم میخواد بهش دل داری بدم آرومش کنم ولی خودم خیلی نگرانم... خیلی میترسم

توروخدا اگه امکانش هست صلوات بفرستید که برادرم امروزرصحیح و سلامت برگرده منم براتون حاجت دلتون صلوات میفرستم

اگه فرستادید لایک کنید🌷🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آخی عزیزم چند سالشه؟ پول تو کارتش داره؟

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖
2738
۲۷ سالشه... خیلی کله شقه...

خب عزیزم ناراحت نباش سنش نوجوان نیست ک بگیم گول میخوره معتاد بشه حالا ناراحته فوقش تا چند روز دیگه ان‌شاءالله برمیگرده

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖
2706