2737
2734
عنوان

نوزاد نارس خودتون یا تو فامیل داشتید

25363 بازدید | 49 پست

سلام

دیدید نوزاد 28 هفته 1 کیلویی یا داشتید؟

چقدر توی دستگاه مونده؟

بعد که آوردینش خونه هم بازم دارو داشته؟

خوب شده ؟

چقدر باید بگذره که مثل بقیه بچه ها بشه؟

پیج نیکداد و ببین

۸۰۰ گرم بود

مامانش پیجو میگردونه

خیلی سخت بوده براشون

اگا ماشالله الان نیکداد قشنگ‌ جون گرفته و خوبه

کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ما یدونه تقریبا 8 ماهه داشتیم . تقریبا 20 روزی تودستگاه موند . داخل خونه رو خبرندارم دارو داشت یانه . اما خب ب نسبت هم سنو سالاش ریزتربود و هست .اما خب یسریا میگن ک سنش بره بالاتر رشدش بهترمیشه و گنده تر میشه .مث خیلیای دیگه ک این اتفاق براشون افتاده 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

بچه دختر عموم ۲۸ هفته بود دنیا اومد تقریبا ده روز دستگاه بود دارو هاش نمیدونم ولی مرتب پیش فوق تخصص اطفال میبردنش شیر خشک مخصوص هم میخورد الان تقریبا یک سال و نیمشه ولی خیلی لاغر و ضعیفه البته خیلی باهوش و زبر و زرنگه 

پسر یعنی یه اتاق پر از اسلحه و توپ و ماشین اسباب بازی  پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس پسر یعنی یه کمد کفش و کلاه و لباس اسپرت  پسر یعنی کراوات و پاپیون کت کوچیک مردونه  پسر یعنی بوی مردانگی در حین کودکی  پسر یعنی یه نمونه کپی شده سایز کوچیک از عشقت  پسر یعنی تکیه گاه مادر  پسر یعنی امید آینده پدر  پسر یعنی ولی عهد خونه  من و بابایی عااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من
2738

شبکه RTL هر هفته برنامه تلویزیونی داره درباره تولد ها...یه دوقلو ۲۶ هفته ای دیدم با وزن ۴۰۰ و ۶۰۰ گرم که تا ۳ ماه تو دستگاه بودن و سالم مرخص شدند

بدخواه کسان هیچ به مقصد نرسد...یک بد نکند تا به خودش صد نرسد...من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من...تو نیک نبینی و به من بد نرسد

اره دختر داداشتم هفت ماه دنیا اومد نزدیک به 1 ماه داخل دستگاه بود 

وقتی هم اوردنش خونه  تا یک ماه کسی نمیرفت خونشون یعنی گفتیم کسی نیاد اخه سیستم ایمنیش ضعیف بود

دارو هاشو نمیدونم ولی شیر خشک مخصوصی داشت 

بعدشم خدا برا کسی نیاره اون روزا رو چقدر بچه تا دم مرگ رفت شیر میافتاد همش تو گلوش سیاه میشد و نفسش بند میرفت 

تا 4ماه هم دکتر گفته بود مراقبت شبانه روزی میخواد یعنی شبا شیفتی کرده بودیم میشستیم بالا سرش 

یه شب استفراغ کرد تا چند دقیقه نفس نداشت 

اینا رو گفتم که واقعا مواظبش باشی 

اون 1400 بود وزنش 

ولی الان 3 سالشه ماشالله بهش از همه ی همسنای خودش بهتر یه زبونی داره که نگو و فک میکنم راسته که میگن بچه هفت ماه خیلی باهوش میشه اخه دختر داداش منم فوق العاده باهوشه

پسر عزيزم خوش اومدي 😍😍٩٧/٤/٢٩😍😍

من خودم نارس به دنیا آمدم ولی مادرم نمی دونه چند وقتش بوده فقط وسط زمستان پوستم به پارچه می چسبیده و خیلی خیلی کوچیک بودم. الان اصلا مشکلی ندارم.دختر برادرم هم چند روز پیش ۳۴ هفته به دنیا آمد خیلی وزنش کمه ، ۲۲۰۰ ولی سالم و کامل هست اصلا هم دستگاه نرفت.

اره ششماه باوزن يك كيلو دوقلو دكترا اميدي به موندنشون نداشتن بعدم ميگفتن اگه بمونن احتمال مشكل داشتنشون خيليه الان ماشالله بزرگشدن باهوش ورشته رياضي  

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
2706