2737
2734
عنوان

پوستم عالی شده

53418 بازدید | 82 پست

سلام من خیلی بعد زایمان دومم خودم رو ول کرده بودم تا اینکه تصمیم گرفتم طی روز یه کارایی بکنم که برا پوستم خوب باشه و جدول تهیه کردم و هر کاری که انجام میدم تیک میزنم.

۱.روزی دو پارچ آب ،پارچ اول یه قاشق آبلیموی طبیعی میریزم ،۱۰ لیوان آب میشه

۲ . روزی یک لیوان چای سیاه با چند برگ چای ترش

۳. روزی یک لیوان چای سبز

۴. بعد از ناهار یه ته استکان عرق زنیان میخورم ،چون لیمو و چای ترش سرده متعادل بشم و وزنم هم کم بشه

۵.روزی یه قاشق مربا خوری زیره سبز برا افزایش شیر و کاهش وزن و تعادل گرمی و سردی

۶.روزی به ماسک صورت . زدن ماست به صورت ، زدن سفیده تخم مرغ با حتی سفید آب هر چی دستم بیاد یا حتی ماست خالی

۷.صبح ها روغن کرچک به مژه هام میزنم

۸.شبها موقع خواب شستشوی صورت با صابون بادام و ماساژ با روغن نارگیل

۹.ریلکسیشن 

۱۰ . زدن وازلین به قوزک پا هر شب

بچه ها توی یک هفته پوستم خیلی تغییر کرده روشن تر شده و کرم خیلی طبیعی و عادی روش میشینه حس خوبی دارم حتما یه برنامه بریزید برا پوستتون 

دوستش دارم .خییییییییییییییلی . الهی دست به خاکستر بزنه طلا بشه.

من یه لیوان اب هم به زور میخورم تو کل شبانه روز بدم میاد از اب 

ولش کن 😂😂

هرروز که از خواب بیدار میشید اگه دیدید تو ایران اتفاق ناراحت کننده‌ای نیفتاده تعجب نکنید  صفحه رو یه رفرش کنید خودش درست میشه🙄

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

چ پشتکاری آفرین من اصلا حوصله ندارم☹

همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌
من یه لیوان اب هم به زور میخورم تو کل شبانه روز بدم میاد از اب  ولش کن 😂😂

اشتباه نکن دختر، تمام زیبایی و طراوت و خوشرنگی پوست به آبه. کم آب خوردن به مرور اثراتش رو نشون میده. زود چروک شدن و لک و تیرگی و جوش و شلی و ... همه از اثرات کم آبیه

آفرین چقدر خوب😊👏👏 منم تصمیم گرفتم به پوست و هیکلم بیشتر برسم اگه بشه

خیلی حالم خوب شده حس خوبی دارم حتما امتحان کن

دوستش دارم .خییییییییییییییلی . الهی دست به خاکستر بزنه طلا بشه.
2706