2733
2739
عنوان

لکنت زبان و درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 104658 بازدید | 654 پست
کل دوره ی لکنت پسرتون چقدر طول کشید؟ ما ۱ سال و ۷ ماهه درگیریم از اولش خیلی بهتره ولی خب هنوز درگی ...

2 سال

اگه تو این مدت آرامش داشته شاید از سردیه

سردی بهش ندادی؟

غذاهای سرد خیلی اثر داره

تا چند ماه بعد خوب شدنش هم خیلی رعایت کن

مثلا دوغ ماست پفک چیپس نوشابه بستنی آب میوه های بیرون نارنگی و ...

کمبود ویتامین های گروه ب هم خیلی اثر داره

ی شیشه شربت ویتامین ب بگیر بهش بده

سرماخوردگی هم اثر داره

بدنشو با روغن های گرم ماساژ بده

😊 عزیزم من که گفتم این مشاوره ها رو خودم میدونم ممنون که بازم اشاره کردی اما هیچ پدر و مادری به ل ...

ببین عزیزم من خودم لکنت دارم ...از بچگی لکنت داشتم ولی گفتاردرمان میرفتم ول میکردم یعن درمان جدی نداشتن 

لکنت چیزی نیست که خود به خود خوب بشه ها ...من الان سی سالمه همرامه

لکنت در بچکی اگر درمان بشه درمان شدنیه ولی در بزرگساللی درمان شدنی نیست فقط میسه با استفاده از روش ها لکنت رو مدیریت کرد 

شما به عنوان یک مادر باید لکنت فرزندتو در بچگی درمان کنی ...درمان لکنت خیلی زمان بر هزینه برداره ولی این لطف رو بهش بکن وگرنه تا اخر روز زندگیش درگیر لکنت باقی میمونه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزان دکتر بیگدلی شاملو تهران هستن توی اینستا هم فیلم هاشون هست که علاوه بر لکنت گرفتگی و تیک عصبی ...

اتفاقا ایشون اصلا کارحرفه ای ندارن 

درمان لکنت فقط باید زیر نظر گفتاردرمانگر باشه

2728
سلام عزیز دلمممم ممنونم که باهام همدردی کردی و کلی کمکم کردی که باز روحیمو به دست بیارم   &nbs ...

عزیزم به جای این همه ناراحتی بچه ت رو ببر گفتاردرمانگر 

اگه تو بچگی لکنتشو درمان کردی که خوب میشه وگرنه همیشه باهاشه

2738
خوب میشن..پسر شما چند وقته مشکلش حل شد؟

تقریبا یک ساله خوب شده بود تو این یک سال فقط چند ماه یک بار در حد چند روز و چند تا کلمه گاهی گیر میکرد که الآن ی مدت کامل خوبه

ایشالله که خوب بمونه و ادامه دار باشه

تقریبا یک ساله خوب شده بود تو این یک سال فقط چند ماه یک بار در حد چند روز و چند تا کلمه گاهی گیر میک ...

انشاالله همیشه سلامت باشن...شرایط پسر منم مثل پسر شما و امیدوارم که دیگه برنگرده

انشاالله همیشه سلامت باشن...شرایط پسر منم مثل پسر شما و امیدوارم که دیگه برنگرده

عزیزم پسرمنم خوب شد شکرخدا..دوهفته طول کشید..ازچیزی ترسیده بود.. 

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2706