2737
2734

خانما من ۲۰ هفته و ۳ روزمه الان ۳ روزه کتف سمت راست و زیر سینه سمت راستم تیر میکشه و درد میکنه وقتی میخوابم خوب میشه ولی از خ اب ک بیدار میشم دوباره درد میگیره علتش چیه کسی اینجوری نبوده؟

لطفا‌اگه‌کسی‌اینجوری بوده بگه چیکار‌کنم دردش کم‌بشه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
من خودم قفسه سینه م و دنده هام میسوخت و درد میگرفت،بخاطر بزرگ شدن شکمم بود

کتفت درد نمیگرفت؟اخه کلا یک سمته شکم‌بزرگ‌بشه به کل قفسه سینه فشار میاد ولی‌خیلی بده ...😢

2740
اصلا ترش نمیکنم...نمیدونم این درد عجیب چیه اضافه شده ب من....

احتمال زياد از معده ات گلم نگران نباش سعي كن غذا سبك بخوري با طبع سرد چيزي نخوري

میدونم امسال ساله منه همه چی درست میشه سال دیگه تو خونه 🏠خودم هستم 😘☺️ماشین خودم دارم🚗
نه وقتی به پهلو میخوابم دردش اروم‌میشه و خوب میشه..کلا وقتی دراز میکشم خوب میشه واسه همین اینقد تعجب ...

من درد زیر سینه سمت راست دارم سوزش خیلیییی بد . اونو میگن از معدس.... 

من بودم تیر میکشه در حدی که نفس نمیتونم بکشم گریه میکردم.مثل این بود که بچه گیر میکرد بزرگتر شد دردش از بین رفت حالا مهره ستون فقراتم درد میکنه.نگران نباش یواش از جات بلند بشو فقط به یک طرف نخواب.

اصلا ترش نمیکنم...نمیدونم این درد عجیب چیه اضافه شده ب من....

عزیزم رحم داره بزرگ میشه و داره به اعضای داخلی فشار میاره و عقب میزنه..این چیزا طبیعیه..برا هر کسی به یه شکل نمود میکنه

🌹به راستی که خداوند بهترین محافظان است🌹
من بودم تیر میکشه در حدی که نفس نمیتونم بکشم گریه میکردم.مثل این بود که بچه گیر میکرد بزرگتر شد دردش ...

همش میگم‌هنوز شکمم بزرگ‌نشده اینقد درد‌میگیره اون اخرا چیکار‌کنم ک همه‌میگن خیلی سخته:(

2706