2733
2739
عنوان

چه کنم با این دکترای خارج

433 بازدید | 23 پست

سلام بچه ها من خارج از کشورم دوماهه باردارم چند روزه همش سرگیجه و حالت تهوع و افت فشار دارم اینجا هم اینطوری نیست هروقت دلت خواس بری دکتر باید سرنوبت خودت بری من واسه چهارشنبه نوبت دارم تازه الان سه هفتس تو نوبتم بعد سری قبلی به دکتر میگم حالت تهوع دارم میگه طبیعیه نه راهکاری نه دارویی هیچی بنظرتون چیکار کنم یه کم حالم بهتر بشه امروز دوبار دنیا دور سرم چرخیده خوردم زمین 

تورا در آرامش میخواهم ایرانم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کاری نمیشه کرد , مگه اینکه بگی از ایران برات داروی ضد تهوع بفرستن , اقوام ما وقتی میان ایران با خودشون چند نمونه قرص و شربت میبرن

تیکر کاهش وزن تا شب یلدا 😍😍😍💪💪💪     گروه آبی : وزن شروع 75 , وزن فعلی 65 , وزن هدف 50
2738
همون موقع با همین حال میرفتین بیمارستان 

تنها بودم خونه تا شوهرم اومدم و یه کم به دادم رسید بهتر شدم ولی کلا چند روزه همش سرگیجه و حالت تهوع دارم

عزیزم منم از این دکترا حالم بده ولی چاره نیست رفتم دکتر ایرانی پیدا کردم دکترم رو عوض کردم ولی دکتر ...

اخه بدبختی دکتر ایرانی تو شهرم نیست 

یکمم خودتو تقویت کن...موز خوبه واسه تهوع..بو کردن زنجبیل هم خوبه ...بیسکوییت خشک هم عالیه..

همش عطش دارم و فقط چیزای خنک میخورم بقیه چیزا حالمو بهم میزنه هندونه بستنی ابمیوه و اب فقط

2706