2733
2734
عنوان

خواستگار

649 بازدید | 33 پست

یه خواستگار تو دانشگاه پیدا شد و من مطلقه ام به معرف بینمون گفتم بهشون بگو 

اون اقا رو مطلع کردند.اقا صحبتی با من در دانشگاه داشتن و جالب اینکه خود اقا ۲ سال عقد ناموفق داشته .و موقع صحبت فقط گفتن میخواستم ببینم زندگی مشترک داشتین یا عقد بودین ؟در صورتی که معرف خودش گفته بودش 

واین خواستگار سه ماه پیش به معرف گفته بودن بهم بگن و نظرمو بخوان که ایشون بنا به دلایلی نگفتن .

این اقا با وجود این چند ماه منتظر ماندن تو صحبتشون گفتن که باید با خوانوادم مشورت کنم هر چی اونا بگن دفعه پیش خودم تصمیم گرفتم الان اونا . اگرم که نشد همین جا بمونه صحبتامون 

مگه من مچلم ؟درسته خوانواده مهمه 

اما نه به این انتظارت نه به اینکه فهمید ازدواج کردم یه بار گفت برم ببینم ....حالا خوبه خودشم جدا شده 

حالا الان چند روزه خبر ندادن ...به نظر چه کنم؟

میخوام به معرف بگم جوابم منفیه ....موندم چه کنم 

اخه همکلاسیم خیلی معذبم 

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بابا اصلا به روو خودت نیار 

بعد اگه اون گفت خانوادم اوکی اند و مشکل ندارن اگه خوشت نمیاد ازش که نظر منفی بده اگه هم نه بگو پس مهلت بدین من فکرامو بکنم و با خانوادم در میون بزارم 

2731

حالا صبر کن ببین چی میشه. اگه اوکی بود، خودتو مشتاق نشون نده اگرم نه، بگو چه بهتر منم جوابم منفی بود.

باید چیزی رو که دوست نداریم تحمل کنیم، تا از چیزی که برامون ارزشمنده، دفاع کنیم.👌🏻🌸

بنظرم نرو تو فکرش کلا و هیچ عکس العملی نشون نده..شاید اگه بگی منفیه بعدا پشیمون بشی از این تصمیمت...

خدایا حالمو خوب کن ، عشقمو بهش شفا بده حقش تومور مغزی نیست ..واسه عشقم دعا کنید😢
2738
خاستگاری بلت نیست بدرد زندگی میخوره بنظرت

میخواست رسمی بیاد .....اما من شرایطمو گفتم 

گفتن یه صحبت کنیم قبل از اومدن 

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "

بيخيال باشي برات بهتر پيش ميره

سعي كن ي چند وقت حسابي سرتو گرم كني

شايد مورد خوبي باشه واز ردش پشيمون شي

منتظر بمون ببين اون چي ميگه 

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
بيخيال باشي برات بهتر پيش ميره سعي كن ي چند وقت حسابي سرتو گرم كني شايد مورد خوبي باشه واز ردش پشي ...

چمیدونم والا یکم معذبم تو کلاس 

جوابی به معرف نده کلا قضیه رو به فراموشی بسپار 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2706