2733
2739

خانمای اهوازی آدرس وشماره تلفن دکترفریده مرمضی رومیخواستم ومیخواستم بدونم چه روزایی تومطبش هست وآیا تلفنی نوبت میدن 

الهی! نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی... در اگر باز نگرددنروم باز به جایی پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی... کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه مرا نیس  پناهی........
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والله نمیدونم آخه شمارشو ازنت گرفتم هرچی زنگ میزنم کسی که جواب نمیده حالا نمیدونم هستش یا ازاهواز رفته

الهی! نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی... در اگر باز نگرددنروم باز به جایی پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی... کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه مرا نیس  پناهی........
2728

خانما کسی نمیدونه که دکتر مرمضی هستن یا نه من اهواز نیستم بخاطر همین خبرندارم

2740
کمک یکی جوابم بده میخوام برم تحت نظرخانم مرمضی کارش  خوبه کسی نتیجه ازش گرفته 😭🙏🙏

کارش عالیه من ۵ روز پیش انتقال جنین انجام دادم. میدونم دوسال از تاپیک گذشته اما برام دعا کنید

مادر یک فرشته آسمانی و نازنین دختری که هدیه خداست برای آرامش قلب سوخته ام
کارش عالیه من ۵ روز پیش انتقال جنین انجام دادم. میدونم دوسال از تاپیک گذشته اما برام دعا کنید

سلام گلم‌منم‌مریض دکتر مرمضی هستم ۲۹‌شهریور انتقال دادم ولی منفی شد..شما انتقال تون‌مثبت شد ان شاالله؟ چندبار انتقال دادی یا ان شاالله با بار اول؟؟ لیزرهیچنگ انجام نداد برای جنین‌ها؟؟

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.
سلام گلم‌منم‌مریض دکتر مرمضی هستم ۲۹‌شهریور انتقال دادم ولی منفی شد..شما انتقال تون‌مثبت شد ان شاالل ...

سلام عزیزم. بله انتقام مثبت شد. یکبار انتقال دادم. اما از اول لکه بینی دارم و خیلی اذیتم ازین بابت.

سلام عزیزم. بله انتقام مثبت شد. یکبار انتقال دادم. اما از اول لکه بینی دارم و خیلی اذیتم ازین بابت.

عزیزدلم بسلامتی مبارکت باشه الهی..برای منم دعاکن ان‌شاالله رفتم‌برای انتقال دومم بارداربشم عزیزم..نگران نباش استراحت داشته باش چیزی‌نمیشه عزیزمم خیلی خوشحال شدم‌بخدابرات اینقد دلم خوش میشه می‌ببنم یکی مامان میشه ذوق‌میکنم‌انرژی میگرم زودتر برم برای انتقال دومم

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.
عزیزدلم بسلامتی مبارکت باشه الهی..برای منم دعاکن ان‌شاالله رفتم‌برای انتقال دومم بارداربشم عزیزم..نگ ...

ممنونم عزیزم دلم. منم برات دعا میکنم همین الان میخوام سوره مریم رو بخونم. دعا میکنم خدا همین ماه دامنت رو سبز کنه و بیای خبر خوش بهم بدی و با هم خوشحالی کنیم. حتما از قبل از انتقال نشاسته و شیر سویا رو فراموش نکن. پست ای و یافت و انتقال همه تجربیات منو بخون. شاید یه جاییش برات مفید باشه عزیزم

ممنونم عزیزم دلم. منم برات دعا میکنم همین الان میخوام سوره مریم رو بخونم. دعا میکنم خدا همین ماه دام ...

ممنونم عزیزدلم ..خوندمش عزیزم‌قشنگ توضیح دادی حتما شیرسویا و نشاسته رو انجام میدم...ان شاالله نی نی نازت بسلامت به دنیابیاد مامان خانم مهربون

2706