2733
2734
عنوان

خاطره های دردناکی ک الان خنده دارن

3256 بازدید | 161 پست

بیاین اینجا همه مون از لحظه هایی بگیم که اتفاقایی برامون افتادن یا کارایی انجام دادیم ک اون لحظه خیلی ناراحت شدیم یا خجالت کشیدیم ولی الان تبدیل شدن ب خنده دار ترین خاطره ها

یه صلوات مهمونم می کنین؟

بچه بودم 

لباس نومو پوشیدم نشون دوستم بدم؛ مامانم اومد تو اتاق دید ، بعد با کفش کتکم زد جلو دوستم 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یبار من تو سالن مطالعه خوابگاه جلو همه گوزیدم... ابروم رفت.... خخخخ ولی الان خیلی خندم میگیره 

واییییی😂😂😂😂

میشه برای براورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستید محتاجم به دعاتون دوست جونام😍اونایی رو که لایک میکنم یعنی صلواتی رو که خواستن براشون فرستادم😍

من خودم یه بار سرکلاس مداد نوکی مو پرت کردم سمت استاد نزدیک بود بهش بخوره ولی خدا رحم کرد خورد ب کمد پشت سرش ی تیکه از چوب کمده جدا شد😑

یه صلوات مهمونم می کنین؟
2738

سر تشیع جنازه دوستم خیییییلی جیغ و داد کردم و خود زنی کردم 

قیلشم همون دوستم بهم میگفت تو سلیطه و پاچه پاره ای البته به شوخی صمیمی بودیم باهم😂😂

بعد وقت که یاد اون روز میفتیم با دوستام

میگیم روح میترا داشته میخندیده میگفته این قاصدک سلیطه بازیاشو تو تشیع منم اورده😂😂😂😂

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  
تو یه مصاحبه ی کاری چنان سوتی ای دادم که قلبم درد گرفت ولی برای بقیه که تعریف کردم خیلی خندیدن😐

حتما بعدش قبول نشدی

ولی فدای سرت اسباب خنده بقیه رو فراهم کردی😂😂

یه صلوات مهمونم می کنین؟

ي بار اودم در ماشينو ببندم انگشتم موند لاي در مردمو دنده شدم انقدر بالا پايين پريدم همينطوري رفتم تا سر كوچه مردمم نگام ميكردن شوهرمم همش ميگفت وايسا زشته منم داد ميزدم واي انگشتم قطع شده بعد ازونجا دويدم رفتم خونه بابام ك تو همون كوچه بود پريدم بغل بابام  خخخ  بابام ك نگاه كرد گفت بابا ترسونديم گفتم حتما قطع شده خخخ خدايي خيلي درد داشت ولي بعدش شدم سوژه خنده

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
2706