2737
2739

شاید پریود نیست خب

لِلَّهِ مُلْكُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ يَخْلُقُ مَا يَشَاء يَهَبُ لِمَنْ يَشَاء إِنَاثًا وَيَهَبُ لِمَن يَشَاء الذُّكُورَ(از آن خداست فرمانروایی آسمانها و زمین هر چه بخواهد می آفریند به هر، که بخواهد دختر می بخشد و به هر که بخواهد پسر می بخشد)أَوْ يُزَوِّجُهُمْ ذُكْرَانًا وَإِنَاثًا وَيَجْعَلُ مَن يَشَاء عَقِيمًا إِنَّهُ عَلِيمٌ قَدِيرٌ(و یا هم پسر دهد و هم دختر و هر کس را بخواهد عقیم می گرداند، زیرا او دانا و تواناست) سوره شوری آیه ۴۹ و ۵۰

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2738
بعید میدونم اخه خونریزیم مثل همیشه س...خونریزیمم کلا کم نیست هیچوقت

پس بعد از پری برو شرحشو به دکترت بگو که حتما سونو کنه علت رو متوجه بشی.

عزیزم احتمال داره که ذخامت رحمت کم باشه و لانه گزینی نتونسته کامل انجام بشه. 

و به همین علت دیواره ریخته و پری شدی

لِلَّهِ مُلْكُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ يَخْلُقُ مَا يَشَاء يَهَبُ لِمَنْ يَشَاء إِنَاثًا وَيَهَبُ لِمَن يَشَاء الذُّكُورَ(از آن خداست فرمانروایی آسمانها و زمین هر چه بخواهد می آفریند به هر، که بخواهد دختر می بخشد و به هر که بخواهد پسر می بخشد)أَوْ يُزَوِّجُهُمْ ذُكْرَانًا وَإِنَاثًا وَيَجْعَلُ مَن يَشَاء عَقِيمًا إِنَّهُ عَلِيمٌ قَدِيرٌ(و یا هم پسر دهد و هم دختر و هر کس را بخواهد عقیم می گرداند، زیرا او دانا و تواناست) سوره شوری آیه ۴۹ و ۵۰
حضوری وقت گرفتی؟ راحت وقت میدن؟ 

تماسم گرفتم تلفنی وقت بگیرم گفتن برید اینترنتی انجام بدید ...منم رفتم و انچام دادم توی تاریخی که من میخواستم خوشبختانه وقت بود 

پس بعد از پری برو شرحشو به دکترت بگو که حتما سونو کنه علت رو متوجه بشی. عزیزم احتمال داره که ذخامت ...

بله وقت گرفتم روز دوازدهم و سیزدهم پری که برم همه چیز رو یهو چک کنن..تخمک و تخمدان و رحم و .... اینارو قبلا رفتم تست کردم مشکلی نبوده گفتم شاید توی این چندماه مشکلی  ایجاد شد باشه برم بفهمم

بله وقت گرفتم روز دوازدهم و سیزدهم پری که برم همه چیز رو یهو چک کنن..تخمک و تخمدان و رحم و .... اینا ...

منم هروقت میرم دکتر میگه ذخامتت خوبه ولی خودم حس میکنم باید پروژسترون تجویز کنه برام چون دقیقا قبل پری کمبود پروژسترون باعث میشه دیر پری بشم

منم هروقت میرم دکتر میگه ذخامتت خوبه ولی خودم حس میکنم باید پروژسترون تجویز کنه برام چون دقیقا قبل پ ...

من هیچوقت دیر تر از موعد نشده پریود بشم همیشه خیلی زودتر پریود میشم...این سری اولین بارم بود واسه همین فکرکردم باردارم