2733
2734
عنوان

مامانا به غير از رابط راه ديگه اي براي شير دادن هست

| مشاهده متن کامل بحث + 329 بازدید | 45 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نميدوني چه سايزي رو بايد بگيرم آخه الان نگاه مردم سايز بندي داره

سایز کوچیک و بزرگ داره. بستگی به سایزسینه داره.بگی سایزخودتو.بلدن کدومو بهت بدن. فعلا شب وصبحت بخیر.😊 فرداقبل ظهر حتماعکس میذارم همینجاببینی

میدلا

شما هم نوك نداشت سينه ات؟

سايز بندي داره اين رابط كه گفتي ؟

ازكجا بفهمم چه سايزي؟

هميشه استفاده ميكردي؟

من ميخوام بدونم  ميتونم هميشه استفاده كنم

اصلا بدردم ميخوره چون گرونه الكي پول ندم يوقت اينهمه

چون شايد پسرم فكر كنه پستونكه بگيره 

2740
شما هم نوك نداشت سينه ات؟ سايز بندي داره اين رابط كه گفتي ؟ ازكجا بفهمم چه سايزي؟ هميشه استفاده م ...

سینه م نوکش صاف بود.اره سایزبندی داره.به داروخونه بگی سایزمطابق سینه بهت میده..قبلنم گفتم چن ماه بایداستفاده کنی دیگه شیردادنت بدون اونم راحت میشه.و بعدچن ماه دیگه لازم نیست بزنی.

ولی چن ماه اول مدام بذارید رو سینه و زیر سوتین. تغییر نوک سینه رو از اولین استفاده حس میکنی.

سینه م نوکش صاف بود.اره سایزبندی داره.به داروخونه بگی سایزمطابق سینه بهت میده..قبلنم گفتم چن ماه بای ...

دستت درد نكنه خدا خيرت بده

اي كاش زودتر گفته بودي بهم😔

مرسي عزيزم 

خواهش میکنم عزیزم.گرفتی؟بدردت خورد؟

هنوز اوني كه گفتي رو نگرفتم

اوني كه اون خانم بالاتر گفته بودو خريدم ١٠٠ تومن هم شد پولش ولي اصلا پسرم با اون نميگيره سينمو

اصلا هيچ فرقي با اون ارزونتراش نداشت😓

هنوز اوني كه گفتي رو نگرفتم اوني كه اون خانم بالاتر گفته بودو خريدم ١٠٠ تومن هم شد پولش ولي اصلا پس ...

منم به اشتباه ازوناگرفتم اصلا استفاده نکردم. تونستی حتما ازینا بگیر که گفتم. میرزه. موفق باشی گلم

2706