2737
2739
عنوان

مامان من حس میکنم مادر خوبی نیستم

660 بازدید | 98 پست

سلام مامانا پسر من 7 ماه و نیمشه و من مدام دارم مقایسه اش میکنم😕انگار اون چیزی که هست رو قبول ندارم با این که تو همه فامیل خوشگل ترین بچه است ولی من مدام گیر میدم این که هنوز ماما بابا دادا و این چیزا رو نمیگه این که هنوز سینه خیز نمیره ...از وقتی نوراد بود ام این طوری بودم....امروز یه بچه 5 ماه کوچیکتر ازش رو دیدم و مدام گفتم خوش به حالشون چه بچه ایی دارن؟!

آخه من چه جور مادری هستم😳😢

اینجور مادری هستی😬دعوات کنم حالا😤

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی اشتباه میکنی.با بچه ها مقایسش نکن.به وقتش هم راه میره و هم حرف میزنه.

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نهدینم!!! 👈 این روزها بیشتر معنی دعای فرج رو میشه درک کرد، پس لطفا همه با هم بخونیم 🤲💗﷽💗اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.🤲خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد .....😔🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼

وااا هر بچه ای یه جوره از الان که کوچیکه درست نی بزرگتر بشه اینکارو کنی بیچاره سرخورده میشه

رابطه ایجادکن ولی واردرابطه کسی نشو حیوانات هم به جفت یکدیگر کاری ندارند
2738

منم همینطوری هستم...البته من بیشتر نگران سلامتیش هستم..پسر من تو ۱۰ ماهه و هنوز از سینه خیز و چهار دست و پا خبری نیست..بسیار نگرانشم..چند تا هم دکتر بردم....پسرم من بچه ی زیبایی هستش...ولی من مادرم و حسم میگه نسبت به همسناش عقب تره...

کارت بده 

من خودم بچه‌مو میزدم خیلی زیاد میزدم با اینکه یکسال بود بعد مطرح کردم تو سایت کمک خواستم بچمم خیلی شلوغه الان که۱۹ماهشه خیلی بهتر شدم میزنمش ولی وقتی واقعا دیوونم کنه اونم از رو دستش 

توام رو خودت کار کن

من میدونم که میتونم💪💪💪

این حرفارو نزنید بچه ها!!! شاید این مادر از خستگی و زحمت زیاد روحیه خوبی نداره، منم بچم اوایل که خیلی بابت رفلاکس و ..‌ اذیتم می کرد به همه مامانهای دیگه حسودی می کردم؛ عزیزم کم کم همه چیز روبراه میشه و چنان عاشقش میشی که باورت نمیشه، به خودت زمان بده و سعی کن از بودن باهاش لذت ببری 

منم همینطوری هستم...البته من بیشتر نگران سلامتیش هستم..پسر من تو ۱۰ ماهه و هنوز از سینه خیز و چهار د ...

خوب منم دقیقا به زیباییش فکر نمیکنم منظورم همینه همش حس میکنم خدای نکرده عقبه چون هیچی نمیگه خیلی نگرانم

2706