2733
2734
عنوان

کساییکه تاپیک خیانت زدید یا خوندید

261 بازدید | 21 پست

به نظرتون اصلا فایده ای هم برای استارتر داشته؟

من که فقط میبینم یه عده میان برا سرگرمی و فارغ از حال روحی استارتر نگران وقت گرانبهاشون هستن و هی به طرف میتوپن که تندباش تندباش!

یه عده هم که انگار اومدن سینما ... به هم مزه پرونی و حال و احوال و آیکون خنده 

یه گروه هم میان فخر فروشی که وای خداروشکر شوهر من که اینطور نیست

من که فقط تحقیر برای استارتر میبینم. نه دلداری درستی نه راهنمایی درستی 

شما اگه چیز مفیدی دیدین بگین منم بدونم

آخه وقتی هیچ سودی نداره و فقط یه عده بدون احساس همدلی فقط برای سرگرمی و تحقیر و تمسخر میان.... چه فایده داره زدن این تاپیکا؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من كه خيلي ديدم راهنمايي مي كنن

ولي نهايت اكثر تاپيكاي خيانت دروغن اونايي هم كه راست هستن مي بخشن شوهرشونو و ادامه مي دن

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞

فایدش این بوده که من شکاک بودم شکاکتر شدم اصلا هم حال روحیم خوب نیس کاملا دیوونه شدم😑😐میخام برم پیش یه روانشناس

یه چیزایی توی چشاته که دلمو میلرزونه  آدمو از تک و تنهایی بدجوری میترسونه  این زندگی زندگی نمیشه نباشی یه زندونه  چی داری که نفساتم آخه یجورایی درمونه  

من این تاپیکا رو که میبینم یاد اون فیلم گلادیاتور میافتم

اون صحنه اش که بیچاره زندانی ها وسط میدان داشتن با دست خالی با شیر و ببر میجنگیدن و جونشون در خطر بود اونوقت مردم دورشون جمع شده بودن و به عنوان تفنن به قضیه نگاه میکردن و سوت و دست میزدن

بیشترش سرکاریه به همون نسبتم واکنش میگیرن از بقیه 

تازشم فایدش و اینجور توجیح میکنن کاربرها که طرف خودشو خالی میکنه و درد و دل میکنه جایی رو نداره جز اینجا 😐

واقعا اونهاییم که راسته جاشون اینجا نیست بگن چون علاوه بر اینکه دردی ازشون دوا نمیشه مشاوره غلط و حرفای بی ربط میشنون ناراحت تر میشن چون انقده ابنجا سرکاری زدن که همه بدبینن 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
2738

این چیزا رو نمیشه برا آشنا ، دوست ، فامیل تعریف کرد- یه وقتایی جمع میشه تو دلت ، باید خالیش کنی ، نیاز به کمک هم نداری فقط میخوای بگی که خالی شی، وقای ذهنتو پر میکنه ولی لبریز میشی از ناراحتی بهترین جا میشه یه سایت این که هیچ کی نمیشناستت

بعضیاشون فقط میخوان تعریف کنن تا یه کم سبک بشن. ما زن هستیم با حرف زدن و اینکه یه عده باهامون همدردی میکنن اروم میشیم. خیلیاشون واقعا نمیتونن این حرفا رو به کسی بگن.

خدایا فقط تورو دارم، کمکم کن.
این چیزا رو نمیشه برا آشنا ، دوست ، فامیل تعریف کرد- یه وقتایی جمع میشه تو دلت ، باید خالیش کنی ، نی ...

من قبول دارم که گاهی فقط گفتن آدمو سبک میکنه 

اما به نظر من وقتی که یکی درست بشنوه ... دلسوزانه بشنوه... من که چنین چیزی متاسفانه ندیدم توی این تاپیکا

من برام اتفاق افتاده کمک نخواستم فقط یه گوش برا شنیدن خواستم بدون اینکه بعدا برام بخواد یاداوری کنه ...

از واکنش های کاربرها به حرفات وتاپیکت راضی بودی؟

آخه من همیشه فکر میکنم واکنش و حرفای اغلب کاربرها بیشتر ازاردهنده اس تا التیام بخش

2706