2752
2734
عنوان

چیکار کنم؟ خواستگار

410 بازدید | 35 پست

سلام یه خواستگار دارم هنوز نه خودشو دیدم نه خانوادشو اونم ندیده منو اما میگن شرایطش خوبه! هنوز هیچی نشده مادرش زنگ زده میگه میخوام نشون بیارم! آخه مگه میشه ندیده و نشناخته😂چیکارکنم؟ 

هر وقت حس تنهایی بهت دست داد یادِ لیوانِ تنهایِ توی گونی برنج بیوفت😂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خانوادتون باید بگن؛

اجازه بدید 

آشنایی اتفاق بیوفته 

هم بینه دو تا جوون  و هم بین خانواده ها،

بعدا فرصت زیاده!

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
شماهیچی مادرتون بهشون بگن اول باید ایناهمدیگروببینن بعد

بله مادرم همینو گفت! اما یکم میترسم نکنه کاسه ای زیر نیم کاسه اس که میخوان زود کارو تموم کنن

هر وقت حس تنهایی بهت دست داد یادِ لیوانِ تنهایِ توی گونی برنج بیوفت😂

وا مگه شما خواستگار رو به همین راحتی تو خونه راه میدین ،بابای من تا وقتی با خود پسر صحبت نمیکرد و حسابی دربارشون تحقیق نمیکرد اجازه نمیداد بیان خونمون

گفتم دوستت دارم گفتی دلیلت چیست؟گفتم به حکم عقل دوستت دارم عقل نهیبم زد مگر عشق از تو جز خاکستری گذاشته که من را امضای ان مینامی ،خندیدی گفتم نخند به حکم احساس دوستت دارم ،حس  نگاهی سخره امیز بر جانم انداخت که تو من زیر پای غرور هر کس و نا کسی له کردی انوقت دلیل بر مدعایت شدم ؟چشمانم اشکبار شد و تو پیروزمندانه من را نظاره کردی دستهایم را نگاه کن خالی خالی خالیست چیزی ندارم تا خود را به تو ثابت کنم روزگاری سینه ای داشتم پر از شور اما حال خاکستریت که که بوی سوختنش شهره ی عالمیانم کرده،قلبی داشتم پر از نبض جوانی اما امروز انقدر ترک خورده که که حتی نمیتوان التیامش داد  ، دست هایی داشتم ،اصلا خودت بیا بیا دستهایم را نگاه کن خالی خالی خالیست ، نازنینم من تو را بی هیچ دلیل و حجت و برهانی   دوست دارم میشود بی دلیل دوستت داشت ؟

میخان تو عمل انجام شده بزارنت ..حتما داغونه داماد 

هرچند که‌ رنگ و روی زیباست مرا /چون لاله رخ و چون سرو بالاست مرا / معلوم نشد که در طربخانه خاک /نقاش ازل از چه رو آراست مرا 
بله مادرم همینو گفت! اما یکم میترسم نکنه کاسه ای زیر نیم کاسه اس که میخوان زود کارو تموم کنن

والا منم همین فکرو میکنم! کسی که شرایطش خوبه ندیده و نشناخته نشون میاره مگه! یه جای کار میلنگه

وقتی تاپیک سوال پزشکی میزنین اگه بیام و سوال یا عکس آزمایشتون توی پست اول باشه نگاه میکنم اگه بلد باشم جواب میدم در غیر این صورت معذورم
2706