2737
2734
عنوان

احتمال تشکیل جنین

216 بازدید | 26 پست

سلام دوستان 

من هفته 8بارداری هستم و جنین تشکیل نشده بود با سونو شکمی به نظرتون تا هفته آینده ممکن تشکیل بشه یا پوچ هست؟

تعداد رای : 6
نظرسنجی
تشکیل میشود
3
50%
تشکیل نمیشود
3
50%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم‌بتات چند بود؟ الان‌دوباره بتا بده پ‌۳۶ ساعت بهد تکرار کن 

اما به احتمال زیاد پوچه عزیزم

لبــــانت سیـب ممنوع بهشتی🍎تو زیبایی و دور از هرچه زشتی☀️بــرای بــــردن غــــم از دل من بخند ای دختر اردیــــبــهشتی🌸🌼🌹
2731

تو‌این هفته قلبشم‌تشکیل باید شده باشه هنوز جنینم‌ نیس

لبــــانت سیـب ممنوع بهشتی🍎تو زیبایی و دور از هرچه زشتی☀️بــرای بــــردن غــــم از دل من بخند ای دختر اردیــــبــهشتی🌸🌼🌹

شیاف که استفاده نمیکنی؟ نکنه که یه کیسه خالی به زور شیاف نگه داشته باشی؟؟؟ دفعش خیلی سخته خدایی نکرده به کورتاژ میرسه

هر دارویی میخوری قطع کن

لک هم داشتی؟

2740
نه شیاف نه دارو نه خونریزی هیچ ........کاملا طبیعی 

خداروشکر

برو دکتر ببین برای سقطت چه دارویی‌‌ میده

زیر بار کورتاژ نری

اول آمپول اوکسی توسین

بعد شیاف 

اگه نشد کورتاژ

نظر دکترت چیه؟ بتات نکفتی چند بوده 

بتام 330بود که دتر گفت با توجه به تاریخ پریودت دیر لقاح انجام شده

یا دیر لقاح انجام شده یا بارداریت پوچه

فک نکنم جنین تشکیل بشه عزیزم

تکرارش‌ کن الان بتاتو‌ ببین تو دو روز‌دو برابر میشه؟

خداروشکر برو دکتر ببین برای سقطت چه دارویی‌‌ میده زیر بار کورتاژ نری اول آمپول اوکسی توسین بعد ش ...

بتا 330بود که دکتر گفت لقاحت دیر بوده چرا کورتاژ بده با قرص خیلی درد داره میگن

بتا 330بود که دکتر گفت لقاحت دیر بوده چرا کورتاژ بده با قرص خیلی درد داره میگن

چسبندگی میاره دردسره دوباره بخوای باردار شی