2733
2739

سلام دوستان از چند هفتگی باید رعایت کرد طرز خوابیدن رو متاسفانه من عادت دارم روی شکم بخوابم الانم ۱۰ هفته ام تموم شده

😇میشه برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستی لطفا؟ 😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سعی کن به پهلو بخوابی 

رسیدی به چهار ماه دیگه رو شکم نخواب

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

من تا فهمیدم باردارم دیگه به پهلو میخوابیدم

بیشتر هم سمت چپ

آخرا دیگه ران های پاهام کبود شده بود و حسابی میسوختن

کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒

انگار صبحم تاپیک زدی..نمیدونم چطوری رو شکم میخوابی..اصلا آدم دردش میگیره انگار

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2740
ای وای من تا حالا روی شکم خوابیدم همش لعنتی خوابم نمیبره جور دیگه. طاق باز چی؟ اونم نمیشه؟؟؟

طاق باز خونرسانی به جنین کم میشه

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
ای وای من تا حالا روی شکم خوابیدم همش لعنتی خوابم نمیبره جور دیگه. طاق باز چی؟ اونم نمیشه؟؟؟

طاق باز باز بهتره تا شکم😫..ولی چرا سعی نمیکنی یاد بگیری رو پهلو بخوابی؟

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

نه نمیشه فقط به پهلو بحواب

کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒
انگار صبحم تاپیک زدی..نمیدونم چطوری رو شکم میخوابی..اصلا آدم دردش میگیره انگار

نه عزیزم من صبح تاپیک نزدم. یعنی چند روزی هست که تاپیک نزدم کلا

😇میشه برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستی لطفا؟ 😇