2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
واسه من دو روز از موعد هاله افتاد و ازمایش دادم و باردار بودم . ازمایش از دو سه روز قبل موعدم ممکنه ...

خب عزیزم من آخرین پریودیم 26 اسفند بوده حالا پریود نشدم دیروز صبح بی بی چک زدم منفی بود،میخوام ببینم الان آز بدم نشون میده؟؟؟

بی بی چک ازموعد گذشته باشه نشون میده ولی ازمایش خون دقیق تره

من نمیدونم دوره ام چند روزه هست دوماه هست قرص و قطع کردم ماه پیش هم 26 اسفند پریود شدم البته بازم 7 روز قبلش اورژانسی خورده بودم

منم سه روز به موعد هاله زد .بعد روزموعد رفتم از بتام۴۰۰بود.هنوزم گاهی دلدرد وکمردر دارم.ترشحات سفید دارمو یکم معدم میسوزه.هیچ علائم خاصی ندارم اون اوایل قبل اینکه بفهمم باردارم نفس تنگی داشتم

پیرشدم پیرتوای جوونی....✍🥀
2738
خب عزیزم من آخرین پریودیم 26 اسفند بوده حالا پریود نشدم دیروز صبح بی بی چک زدم منفی بود،میخوام ببینم ...

چون قرص جلوگیری از قبل استفاده میکردید امکان داره سیکلتون بهم ریخته باشه امکان هم داره باردار باشید . چون چهار روزه گذشته از موعد امکان داره باشید ولی بی بی چک نشون نداده باشه امکانم داره سیکلتون بهم ریخته . راستی بی بی چک فقط با ادرار اول صبح جواب قاطعی میده 

چون قرص جلوگیری از قبل استفاده میکردید امکان داره سیکلتون بهم ریخته باشه امکان هم داره باردار باشید ...

صبح ناشتا زدم،اخه علایم پریودی هم ندارم اصلا ترشح هم ندارم اگه باشه هم خیلیییی کممم و سفید و یکم سفت

صبح ناشتا زدم،اخه علایم پریودی هم ندارم اصلا ترشح هم ندارم اگه باشه هم خیلیییی کممم و سفید و یکم سفت

ازمایش بدید . انشالله که مثبته من از کمردرد و دلدرد زمینو چنگ میزدم منتظر بودم پریود بشم ولی فهمیدم باردارم .علایم برای هرکس متفاوته 

2706