2737
2739
عنوان

پسر دار شدن

666 بازدید | 30 پست

خانمااااا سلام میشه لطفا راهنمایی کنید که چه رژیمی بگیرم ک بچم پسر بشه؟

برای همتون آرزو میکنم مصلحت خدا با خواست قلبیتون یکی باشه(نی نی منم دعا کنید بسلامتی بیاد بغلمون)

فهميدي به منم بگو

من فقط گرمي زياد تو پريود ميخورم به شوهرم هم ميدم همون دمنوش زعفرون و گلاب و هل و دارچين

سياهدونه هم ميخورم البته تا موقع تخمك گذاري ،كيت هم استفاده ميكنم بقيش با خداس

قشنگترينم ،اميد زندگيم همه كسمممم پسرممم داره مياد😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گرمیجات و زیتون شور زیاد بخورید.کلا هرچی پتاسیم و سدیم داره بخور. بعداز رابطه 10 دقیقه دراز بکش. اول به اوج لذت برس بعد نزدیکی کن

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.
2731

عزیزم کاری که من کردم رو انجام بده به غذا ربطی نداره اگر پریودت منظمه دقیقا روز تخمک گذاریتو حساب کن یه روز قبل و همون روز و فرداش اقدام کن بعدش دیگه اقدام نکن من کلا گرمیجات بهم نمیسازه نخوردم یعنی هیچ غذایی رو مراعات نکردم فقط اینطوری اقدام گردم همون ماه باردار پسرم رو باردار شدم 

فهميدي به منم بگو من فقط گرمي زياد تو پريود ميخورم به شوهرم هم ميدم همون دمنوش زعفرون و گلاب و هل و ...

نتیجه نگرفتی من شنیدم شوری خیلی تاثیر داره.لبنیات و گوشت قدمز و تخم مرغ نباید خورد

برای همتون آرزو میکنم مصلحت خدا با خواست قلبیتون یکی باشه(نی نی منم دعا کنید بسلامتی بیاد بغلمون)
نتیجه نگرفتی من شنیدم شوری خیلی تاثیر داره.لبنیات و گوشت قدمز و تخم مرغ نباید خورد

ارع خيار شور و زيتون

من گرفتم با ناهار و شام ميخوريم

قشنگترينم ،اميد زندگيم همه كسمممم پسرممم داره مياد😍
2738
عزیزم کاری که من کردم رو انجام بده به غذا ربطی نداره اگر پریودت منظمه دقیقا روز تخمک گذاریتو حساب کن ...

یعنی ۳ روز پشت سرهم باسه؟

البته زرده تخم مرغ اشکال نداره چون گرم ولی سفیده سرده،تو دوران پریودی تخم هویج دم کن بخور،تا حالا سونو دادی برا سایز فولیکول؟

به اندازه باورهای هر کسی باهاش حرف بزن                 بیشتر که بگی،تو رو احمق فرض میکنه...
البته زرده تخم مرغ اشکال نداره چون گرم ولی سفیده سرده،تو دوران پریودی تخم هویج دم کن بخور،تا حالا سو ...

نه شوهرم گفت فقط رژیم بگیریم و روز تخمک گذاری رعایت کنیم خدا بخواد پسر میشه نشد هم دختر هم خوبه گفت اونحوری زیاد بریم تو فکرش بعد نشه اذیت میشیم

رژیم ۲۵ درصد نهایتا تاثیر داره

کلسیم رو حذف کن،،،اینایی که میگمو بخور

غذای شور،،،،۴مغز،،،اب هویچ،،،اب پرتغال،،،انبه،،،توت فرنگی،،،مویز،قیسی،خرما،مخلوط عسل و دارچین ۱ق شب،۱ق صبح،،،،دمنوش چای و زنجبیل و هل و دارچین با نبات

اینارو نخور

کلسیم؛لبنیات

عدس

ترشیجات

خیار

کلم

کاهو

اینا اصلی ترین چیزایی هستن باید رعایت کنین تا ۳ماه،،،،،شما قرص اسید فولیک ۱ تاکیید میکنم ۱ رو هرشب بخورین،شوهرتونم قرص یا کپسول جنسینگ،،،،

بعد از ۳ماه میتونین اقدام کنین،ولی باید سونو گرافی برین تا رور تخمکگذاری مشخص بشه،و هم اینکه روز اقدام محیط رحم باید قلیایی بشه،به این صورت که مخلوط اب و جوشی شیرین رو با سرنگ بفرستین داخل رحم،،،البته اینو اضافه کنم جوش شیرین نطفه رو از بین میبره،برای همین مقداری که اخل اب میریزی بسیار بسیار باید کم باشه،

چند مورد دیگه هم هست،خواستی بیا خصوصی بگم

💝خدایا پسرم تمام زندگیه منه،برام حفظش کن💝
عزیزم کاری که من کردم رو انجام بده به غذا ربطی نداره اگر پریودت منظمه دقیقا روز تخمک گذاریتو حساب کن ...

من گرمیجات هم نمیساخت،،،،ولی خوردم ۹ماه،،،،برای همسن دوران بارداریم وحشتناک ترین دوران زندگیم بود،چنان خارشی گرفتم که نمیتونم وصف کنم

💝خدایا پسرم تمام زندگیه منه،برام حفظش کن💝

اوخی مبارکه

نه شوهرم گفت فقط رژیم بگیریم و روز تخمک گذاری رعایت کنیم خدا بخواد پسر میشه نشد هم دختر هم خوبه گفت ...

خب روز تخمک گذاری رو بهتر با سونو مشخص کنی من ماه پیش ۱۳ پریودی رفتم سونو سایز فولی هم کوچیک بود بهم گفت اقدام کنی فایده نداره،رفتم پیش ماما بهم گفت شکوفه سنجد بگیر دم کن بخور فقط روزایی که پری شدی نخور

به اندازه باورهای هر کسی باهاش حرف بزن                 بیشتر که بگی،تو رو احمق فرض میکنه...
2706