2737
2734
عنوان

اسم دختر ایرانی و با معنی میخوام..

| مشاهده متن کامل بحث + 223289 بازدید | 131 پست
اسم عرشیا به نظرتون قشنگه ؟ من واسه پسر ابجیم انتخاب کردم ، اونم خوشش اومد

قشنگه ولی خیلی زیاد شده

یک اسم کم شنیده شده تر بزارین بهتره

مامان دوقلوهام ، شاغلم ، سعی میکنم برای همسرم و دخترام کم نزارم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همسر امام حسین و مادر امام زمان اسمشون چی بوده؟

شهربانو خانم امام حسین ملیکا مادر امام زمان

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
فکر میکنم شما اهل عربستان هستین که این تفکر رو دارین...ما ایرانی هستیم نه عرب..چرا باید اسمی رو بذار ...

وای وای .....ولم کن خانم من چرا این طوری وسط یه بحث و می خونید و نظر می دین این چه کاریه .....تازه ما که به غلط کردن افتادیم چرا ولمون نمی کنید دلتون خوشه ها ......با بچه یزدم اگه سادات بودن عرب بودنه یه رگ و ریشه عربم داریم ما ....ولمون کن عامو ...........همه با هم تاخت کردین سمت ما ......حوالتون می دم به همون حضرت زهراها ازار  دارن  تنها گیر اوردین ...حالا انگار ما رفتیم ثبت احوال اسم عرب به زور دادیم به خورد بچه هاتون  ....نمی دونم چیه تا یکی اسم حضرت زهرا رو می بره سریع تریپ ببر می دارن طرف حزباللهی نه ولله ما هم ادمیم ...مثل شما نه این ور نه اون ور ....

2728
توهین بده! هر کسی میتونه هر چی دوست داره بزاره اسم بچه اش رو این که بحث نداره .اگه تاریخ بخونید متوج ...

هان تازشم بعد صد و بیست سال مردیم کی میاد بپرسه ریشت ایرانی بود یا عرب یعنی واقعا دیدتون به دنیا و ادماش همینه به نظرتون حضرت ادم عرب بود  یا ایرانی .....تو رو خدا به جای همه اینا انسان باشیم .....دلتم خنک می شه من بچه خود عربستانم ......تشریف بیارید خوش حال می شیم ..........این قدر ایرانی ایرانی می کنید ایرانی های قبل از اسلام خیلی انسان تر بودن که چرا انسانیتش و ول کردیم و فقط اسماشون و چسبیدیم همه چی با هم .....اعراب انسانیت نداشتن بیابونی بودن درست ....اگه به این که بهترین اسم و رو بچم بزارم یعنی حضرت زهرا مقامشون پایین تره از ایرانی ها چون عرب بودن ایرانی اصیل نبودن خواهر خانم گل مغلطه کردن و بحثا رو تو هم پیچوندن کاری نداره من یه چیزی گفتم اخرم گفتم هر کی هر چی خواست رو بچش بزاره  وسط بحث حلوا خیرات نمی کنن که هی میان تو بحثی که نبودن یه تکه حرف می کنن اون و می کوبن تو سرت .....

هان تازشم بعد صد و بیست سال مردیم کی میاد بپرسه ریشت ایرانی بود یا عرب یعنی واقعا دیدتون به دنیا و ا ...

مشکلی داری اینقدر ریپلای میکنی ول کن خانم یه بحثی بود تموم شد کی گفته از حصرت زهرا بالاتره اما همون پیغمبری که شما ادعای اولادش بودن میکنید میگن حب الوطن من الایمان من به ایرانی مسلمان بودن افتخار میکنم در صمن من هم سیدم اما اصلا ادعای عربستانی بودن نمیکنم حالا هم تمومش کنید

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
مشکلی داری اینقدر ریپلای میکنی ول کن خانم یه بحثی بود تموم شد کی گفته از حصرت زهرا بالاتره اما همون ...

خانم جان من تمومش کردم از همم عذر خواستم این و به اوناییی بگین که تو بحث نبوده می پرن وسط ....و بی ادبی می کنن پشت بی ادبی ....چه طور اونا می تونن بریزن سر من هر چی خواستن بگن اون وقت همه به من بگن بسه ....واقعا که ....

خانم جان من تمومش کردم از همم عذر خواستم این و به اوناییی بگین که تو بحث نبوده می پرن وسط ....و بی ا ...

اینجا فقط شما بحث میکنید لطفا خودشون رو ریپلای کنید من بحثی ندارم نه با شما نه با هیچکس دیگه

2738
مسلمون نیستی ؟ 😐

مگه مسلمون بودم فقط به انتخاب اسم واسه بچس؟؟؟

من رفتار و منش و نگرش بچمو به سمت مذهب و دین و خدا میبرم و اسمشم ایرانی میذارم چون ایرانیم و با اسمش بهش یاد میدم که اصل و ریشه‌ش مال کجاست...

💜Animals lover
باشه مگه بده ....حالا زهرا نه زینب فاطمه مریم  ......چه اصراری هست بریم از توی فرهنگ اسم ...

من یه نکته رو یادم رفت بگم اینکه مریم اسم فارسیه و اسم یه گله...اما تو زبون عبری ماریه بوده که اسم حضرت مریم بوده و  تو فارسی شده مریم...

از نظر من خیلی مسخرس یه اسم اسم ده بار تکرار بشه تو فامیل...یه زهرا میکی همه برمیگردن...شمام که انقد ادعات میشه و اسمای ایرانی رو که برمیگرده به هویت اصلیت رو مسخره میکنی کاش یکم ادب یاد داشتی بجای این همه ازخودراضی بودن...مذهبی‌ هستی که باش ولی حق نداری به کسی که میخواد ایرانی بذاره بگی اینا چیه میذاری رو بچت برو یکم رو اخلاق و رفتارت کار کن..

💜Animals lover
2706