2737
2739
عنوان

بیاید اینجوری خودمونو عوض کنیم!

| مشاهده متن کامل بحث + 326 بازدید | 35 پست
خیلی درد بدیه...احساس میکنم کل زندگیمو دارم بخاطر حرف دیگران و خانواده ی شوهر و ... تباه میکنم. میتر ...

وای دقیقا مثه من خیلی حرف تاثیر میزاره روم واینم فقط به خاطر نداشتن اعتماد به نفسه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هفت ساله با خانواده شوهرم بابته بدی هایی که بهمون کردن قطع رابطه ایم فکر کن هرشب دارم به کارهاشون فک ...

اووووه هفت سااال خیلیه! اولا اینکه کاش میشد قطع رابطه نکنین...پدر مادرن شوخی نداره! هرچقدم بدی کنن در حد اینکه شوهرتون یه سر بزنه و حال و احوال کنه باید باشه. بعدشم باید یه جایی دیگه تمومش کنی تو ذهنت. حتما برو پیش مشاور

2731
وای دقیقا مثه من خیلی حرف تاثیر میزاره روم واینم فقط به خاطر نداشتن اعتماد به نفسه

آره دقیقا اعتماد به نفس فوق العاده پایینی دارم. با اینکه شاید باورت نشه زندگیم جوریه که خیلیا میگن دوس دارن جای من باشن ولی این اعتماد به نفس پایین خیلی آزارم میده و باعث میشه نتونم از جایگاهم لذت ببرم... خیلی بده😩

اعتماد بنفس زندگی ادمو دگرگون میکنه واقعا خوش به حال کسایی که اعتماد بنفس بالا دارن

واقعا من بعضیا رو میبینم که دوزار نمی ارزن ولی چه اعتماد به نفسایی دارن ادم میمونه اینا به چی دلاشون خوشه

اووووه هفت سااال خیلیه! اولا اینکه کاش میشد قطع رابطه نکنین...پدر مادرن شوخی نداره! هرچقدم بدی کنن د ...

چند ماهه شوهرم بهشون سر میزنه انقدر اذیت کردن که حتی عروسی هم نگرفتیم پیش یه مشاور عالی سرشناس رفتم گفت قطع ارتباط کن حتی به دفتر چند تا مرجع هم. زنگ زدم گفتن عروس درقبال خانواده همسر مسولیت نداره قطع رابطه کن خیلی اذیت شدم خیلی

2740
واقعا من بعضیا رو میبینم که دوزار نمی ارزن ولی چه اعتماد به نفسایی دارن ادم میمونه اینا به چی دلاشون ...

یکی هز دوستای منم همینجوریه هر چی فکر میکنم نمیفهمم به چی خودش انقدر مینازه

آره دقیقا اعتماد به نفس فوق العاده پایینی دارم. با اینکه شاید باورت نشه زندگیم جوریه که خیلیا میگن د ...

فقط ماله اعتماد به نفسه منم ندارم مخصوصا بعد زایمانم که دیگه انگار با افسردگیمم قاطی شده یعنی دارم روانی میشم 

من که علاوه بر حرف دیگران رفتاراشون هم خیلی عصبیم میکنه مخصوصا زن داداشم.فقط حرص میخورم و تو خودم می ...

یکی چپ نگاه کنه تا چند روز میام فکر میکنم شبا خوابم نمیبره تا 6صبح بیدارم