2726
عنوان

بیاید اینجوری خودمونو عوض کنیم!

326 بازدید | 35 پست

من خودم آدمی ام که حرف دیگران و اتفاقاتی که میفته خیلی زود روم اثر میزاره و داغونم میکنه. وقتی کسی بهم چیزی میگه تا چند وقت درگیرشم و زندگیمو خراب میکنم. تازگیا خیلی دارم با خودم کلنجار میرم. میخوام نزارم هیچ حرفی و اتفاقی به این راحتیا زندگیمو تحت الشعاع خودش قرار بده...به نظرم حیفه زندگی خودمو شوهرمو پسر کوچولومو بخوام با حرف دیگران خراب کنم...به نظرتون میشه؟ کیا این کارو کردن؟ جواب میده؟ چجوری باید اینکارو بکنم؟

بله.. میشه من تونستم.. کمکی از دستمون برنمیاد.. خودت باقد ف خودت کمک کنی.. ب نظرم هر چی به همین حرفایی ک زدی گفتی بیشتر فکر کنی و سعی کنی عمل کنی درست میشه

آنانکه گذشته را به خاطر نمي آورند محکوم به تکرار آنند . سانتايانا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای نگو از این درد که منم بدجور درگیرشم خواب لزم گرفته کوچکترین حرکت دیگران اعصابمو تا چند روز داغون ...

خیلی درد بدیه...احساس میکنم کل زندگیمو دارم بخاطر حرف دیگران و خانواده ی شوهر و ... تباه میکنم. میترسم یه روز به خودم بیام که پشیمونی سودی نداره و من زندگی شوهر و پسرمم خراب کرده باشم

2728

تا ۲۱ روز تمرین کن،اخر هر روزم واسه خودت یه جایزه بزار

مثلا هر حرفی میشنوی که فکر میکنی میخواد روت اثر بزاره فورا چند بار با خودت تکرار کن اجازه نمیدم حرف بقیه زندگی منو کنترل کنه،یا بگو حرف بقیه اصلاا برام اهمیتی نداره

۲۱ روز اینکارو بکنی واست عادت میشه،تو یه کاغذ بزرگ تا ۲۱ روز تاریخ بزن بعد که روزش تموم شد جلوش یه تیک گنده بزن🤗

با دوست داشتن خودت شدنيه

با تغيير خودت 

با ايجاد ارزش ها و علاقه هاي جديد براي خودت

با كنتر در معرض ديگران قرار گرفتن

با اين راه كه خودت خودتو تاييد كني و تاييد طلب نباشب

با رفتن پيش مشاوره حاذق

با انتخاب يك الگوي شخصيتي و نزديك شدم به مدل اون و ...

كلا با خواستن و اراده كردن ميشه

فقط بايد  زندگي آروم رو حق مسلم خودت بدوني و براش تلاش كني وگرنه از چشم شوهرتم ميفتي چندسال ديگه تاپيك مي زني كه شوهرم خيانت كرده دارم طلاق مي گيرم

براي سلامتي پدر و مادرم صلوات مي فرستي؟
منم از همین میترسم منم مثل شما یه پسر کوچولو دارم حرفاتون واقعا حرفای دل منه. تصمیم گرفتم برم پیش مش ...

آره منم دارم بهدمشاور فکر میکنم. شوهر و بچمون چه گناهی کردن؟ این حق اوناس که آرامش و خوشی تو زندگیشون داشته باشن.اینجوری هم خودمون از بین میریم هم اونا

هفت ساله با خانواده شوهرم بابته بدی هایی که بهمون کردن قطع رابطه ایم فکر کن هرشب دارم به کارهاشون فکر میکنم تو ذهنم باهاشون بحث میکنم بخدا دیگه قاطی کردم تازه این یه نمونشه

با دوست داشتن خودت شدنيه با تغيير خودت  با ايجاد ارزش ها و علاقه هاي جديد براي خودت با كنتر ...

همون دیگه. مشکل من تایید طلب بودنه. واسه همین حرف دیگران خیلی به همم میریزه.حرفات جالب بود واسم

خودتون امتحان کردین؟ حالا چرا ۲۱؟

مربوط به روانشناسی میشه،هر کاریو تا ۲۱ روز انجام بدی از روز ۲۲ دیگه مغزت بهش عادت میکنه،خودش به صورت ناخوداگاه اونکارو انجام میده

بله پیش اومده ازش استفاده کنم،ولی واقعا باید بخوای خودت،۲۱ روز کار کنی رو خودت

2706