2733
2739

سلام به همه نی نی سایتی ها...❣

به همه مامانای خوب...❣💌

به همه اونایی که هنوز منتظر نی نی هستن

امیدوارم و از ته دل از خدا میخوام یه زودیه زود طعم شیرین این دورانو بچشن و دعا گوشون هستم...💟💛💜

ماه اخر بارداری خییییلی حس عجیبه....خیلی😢 یه حس مبهم...

گاهی اینقدررررذوق و هیجان داری که توی پوست خودت نمیگنجی....

گاهی هم اینقدر استرس و دلشوره میاد سراغت که یهو میزنی زیر گریه.....😢

هر لحظه برات یه عمر تموم میشه و ثانیه شماری میکنی که روی ماه نی نیتو ببینی....روی ماه کسی که تیکه ای از وجودته...از پوست و گوشت و خونته و ثمره عشقتونه❤❤❤

هرروز میری توی اتاقش و دونه دونه لباساشو برانداز میکنی و صدای جغجغه هاشو در میاری و گهواره خالیشو تکون میدی... همش نی نی رو مثل یه عروسک توی تختش تصور میکنی و قند توی دلت آب میشه...و صدای گریه کردنش توی خیالت میپیچه...😍😘😄این روزهای اخر با تمام فشارها و دردای زیادش...شب بیداری ها و نگرانی هاش همشششششش می ارزه به یه دونه ازون لگدهایی که به شکم مامانی میزنی و میگی من هستم مامان...و بزودی میام توی آغوشتون و خونه رو گرمتر از همیشه میکنم...💖💖💖

لحظه دیدار نزدیکه...

از همتون میخوام منو خیلی دعا کنید که زایمان بی استرسی داشته باشم...

بعدش حتما میام تاپیک میزنم دوباره و تجربه زایمانمو میگم...🌹🌹🌹

❤دخترم نگین حلقه ازدواجم❤

ان شالله به سلامتی عزیزم

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بسلامتی ان شاء الله جفتتون صحیح وسالم برگردین خونه وزیرسایه شماوپدرش عاقبت بخیرشه .اسمشوچی میذاری

زن باشی یا مرد فرقی نمیکند مرگ تمامت میکند انسان باش تاجاودانه شوی😍😍😍😍
2728
2738

وای قند تو دلم اب شد ک

بغضم گرفت.خوش بحالت زودتر میبینی نی نی رو.انشالله ک ب خوشی و سلامتی بدنیا بیاریش

دلبندم ؛بند بند وجودت را به خدایی سپردم که بیشتر ازمن هوایت را دارد😚😍
قربونت با دعای شما آنیتا خانومه

ان شاء الله نامدارشه براهمه اونایی که ارزوی اولاددارن دعاکنیدلطفا شمامادرین

زن باشی یا مرد فرقی نمیکند مرگ تمامت میکند انسان باش تاجاودانه شوی😍😍😍😍
2706