2733
2734

بنظر من به عنوان یه خانم باردار که مهمترین چیز برای من ارامش ودانش دکتره  باید بگم که دکتر سبحانی که در بیمارستان میلاد مشغول کارن .بی اخلاق ترین بی تجربه ترین وبی شخصیت ترین دکتریه که یه انسان میتونه باهاش رودر رو بشه این ن تنها حرف من بلکه نظر مادرایی بود که توسطش ویزیت شده بودن .کسی که به راحتی به درد مادرا میگه نق نق نکن واگه نمیخوای بگیر بندازش!!!!!!!! بنظرتون وجود همچین آدمی توهین به جامعه ی پزشکی نیست؟؟؟؟؟؟؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظر من به عنوان یه خانم باردار که مهمترین چیز برای من ارامش ودانش دکتره  باید بگم که دکت ...

دقیقا حرفتون درسته الان که این نظرو تایپ می کنم خواهرم که توسط دکترمانداناسبحانی عمل شده بعد از گذشت دو هفته در بیمارستان میلاد بستری شده و از نوزاد و همسر خونش دور شده فقط به این دلیل که معلوم نیست چطور خواهرمو بخیه کرده که بیچاره اینطوری عفونت کرده جای بخیش به شدت متورم شده ترشحات شدید . احمق نادون نکرده نخ بخیرو استریل کنه مثل گاو همونو بخیه کرده به شکمش. الانم که بلانسبت سگ از سگ هار بیشتر پاچه میگیره 

2731